Więcej

    Spotkajcie Galariańską Ponytę w Pokémon Shield! 🛡️

    Kolejnym Pokémonem, który dostanie swoją galariańską formę w grach ósmej generacji Pokémon na Nintendo Switch została Ponyta! Będzie ekskluzywna dla wersji Pokémon Shield.

    Wcześniej Ponyta pojawiła się w 24 godzinnym streamie z Glimwood Tangle – 4 października. Nowa forma jest typu psychicznego i może znać zdolność Run Away oraz zupełnie nową – Pastel Veil, która zapobiega zatruciu Pokémona i jego sojuszników. Może także wyleczyć zatrutego Pokémona w momencie wejścia do walki. Jej grzywa pochłania energię życiową z atmosfery i ją w niej przechowuje – czym bardziej grzywa błyszczy, tym posiada więcej energii.

    Wcześniej poznaliśmy ekskluzywnego Pokémona dla wersji Pokémon Sword – Sirfetch’da.

    Zareaguj na niusa!
    +1
    0
    +1
    0
    +1
    0
    +1
    0
    +1
    0
    Raik
    Raik
    Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Polecane

    Mamy już na naszym Discordzie 705 użytkowników! Dołącz do nas już dziś. Dołącz teraz

    Najnowsze
    z tej kategorii

    Zagłosuj
    w naszej ankiecie

    W jakie mobilne gry Pokémon grasz najczęściej?

    Zobacz wyniki

    Loading ... Loading ...

    Pokedex
    wyszukaj Pokémona