Strona głównaANIMEPokémon 2019 - znamy kolejnych bohaterów

Pokémon 2019 – znamy kolejnych bohaterów

-

Na stronie TV-Tokyo pojawiły się nowe informacje dot. nowej serii anime, której emisja rozpocznie się w Japonii 17 listopada.

W regionie Kanto, w mieście Vermilion zostało wybudowane nowe laboratorium, w którym urzęduje zupełnie nowa postać – Profesor Sakuragi. W lokacji tej, prowadzi on swoje badania dotyczące Pokémonów, a także ma wspierać Asha i Go w podróży po różnych regionach. W japońskiej wersji głosu postaci użyczy Yuichi Nakamura, która wcześniej podkładał głos pod N.

Kolejna nowa postać to Koharu – córka profesora Sakuragiego. 10 letnia bohaterka chodzi do szkoły i jest przyjaciółką Go. Ma bardzo przywiązanego do siebie Pokémona – Yampera. W japońskiej wersji pod postać głos podłoży Kana Hanazawa.

 

źródłoTV-Tokyo
Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...