Redakcja

Redakcja

Miło nam przedstawić autorów i główny zespół tworzący PokeSerwis.pl:

Raik — administrator strony

Skąd: Warszawa
e-mail: raik@pokeserwis.pl
gg: 5900550

Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Osobiście student drugiego roku informatyki, a także fan muzyki post-hardcore’owej. Z Pokémonami związany od dziecka – mimo wielu kryzysów jakie przechodził w tematyce, ciągle jest na bieżąco.

 

Conquest — redaktor naczelny

Skąd: Rawa Mazowiecka
e-mail: conquest@pokeserwis.pl
gg: 45346755

Niegdyś stały bywalec legendarnego PokeSerwisu. Podczas nieobecności strony w sieci przewinął się przez praktycznie wszystkie polskie witryny o Pokémonach. Teraz bogatszy w doświadczenia chce pomóc nowemu PokeSerwisowi wejść na szczyt i dorównać niedoścignionemu poprzednikowi. W wolnych chwilach próbuje przejąć władzę nad światem.

PikaKnight — redaktor

Skąd: Śląsk
e-mail: pikaknight@pokeserwis.pl

Poczekamy, aż PikaKnight napisze coś o sobie ;)

 

Konus — redaktor

IMG_20170413_144611Skąd: Pomorze
e-mail: konus@pokeserwis.pl

Skomplikowana osóbka z dość specyficznym poczuciem humoru żyjąca sobie w małej wiosce na Pomorzu. Lubi czasem coś nagryzmolić i nieco wykorzystać dostateczną znajomość języka angielskiego, by przyczynić się do rozwoju strony. Często spędza wolny czas, zaczytując się w różnego rodzaju książkach (takie tam staroświeckie hobby) lub rysując.

 

Yoship — wolny strzelec / social media manager

Skąd: Warszawa
Na PokeSerwisie zarządza przede wszystkim kontem na portalu społecznościowym Facebook. Zapalony gracz Pokémon, preferujący zasady VGC. Zdarzy mu się, że napisze nieraz coś na stronie – głównie związanym z competitive.

Podziękowania

Przez już prawie 10 lat od powstania pierwszej wersji PokeSerwisu przewinęło się naprawdę dużo osób, które były w redakcji, dlatego chcielibyśmy te kilka osób wyróżnić, które zapisały się na łamach historii strony.

  • Extremer — jeden z dwóch administratorów, twórca strony – związany ze stroną do 2008 roku.
  • Komar — wspólnie z Raikiem założył forum PokeCollect (które niegdyś było oficjalnym forum PokeSerwisu), dawny redaktor strony
  • czaks — niegdyś na jego serwerach stał PokeSerwis
  • paqo — dawny administrator PokeCollect oraz redaktor PokeSerwisu

Jednak największe podziękowania muszą trafić przede wszystkim do Kleszcza, Szwagra (Drow), Berta, Sky’a i Gonza — to oni są odpowiedzialni za to, że PokeSerwis.pl dostał swoją nową wersję w 2014 roku po ponad 4 letniej przerwie po spotkaniu z Raikiem na StreetPassynaliach 2014.