Redakcja

Miło nam przedstawić autorów i główny zespół tworzący PokeSerwis.pl:

Raik — administrator strony

Skąd: Warszawa
e-mail: raik@pokeserwis.pl
gg: 5900550

Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Osobiście inżynier informatyk, pracujący w IT w jednej z firm farmaceutycznych. Fan muzyki post-hardcore’owej. Z Pokémonami związany od dziecka – mimo wielu kryzysów jakie przechodził w tematyce, ciągle jest na bieżąco.

Conquest — Deerling naczelny

Skąd: Łódź
e-mail: conquest@pokeserwis.pl

Niegdyś stały bywalec legendarnego PokeSerwisu. Podczas nieobecności strony w sieci przewinął się przez praktycznie wszystkie polskie witryny o Pokémonach. Teraz bogatszy w doświadczenia chce pomóc nowemu PokeSerwisowi wejść na szczyt i dorównać niedoścignionemu poprzednikowi. W wolnych chwilach próbuje przejąć władzę nad światem.

Kaz — Delibird

Skąd: jakaś dziura zabita dechami, ale obecnie Warszawa
e-mail: kaz@pokeserwis.pl

Z Pokémonami zaczęła w III genie. Jej gust jest… innowacyjny. Audiofil zmiksowany z fanowaniem jRPG. Czasem coś nabazgroli, a czasem namówi swoją drugą połówkę na coś dziwnego. Może nawet czasem coś napisze…

Asmod — Deerling

Skąd: Warszawa
e-mail: asmod@pokeserwis.pl

Pół-człowiek, pół-prowokacja. Z Pokémonami związany od II generacji, chociaż ostatnimi czasy nie lubi się z marką. W wolnych chwilach śmieszkuje na ragnarokowym Discordzie i próbuje przeforsować pogląd, jakoby IV generacja jest tą najlepszą.

Waren78657 — Deerling

Skąd:
e-mail: waren78657@pokeserwis.pl

Poczekamy, aż Waren napisze coś o sobie.

Piotrek1113– Deerling

Skąd:
e-mail: piotrek1113@pokeserwis.pl

Poczekamy, aż Piotrek napisze coś o sobie.

Robdy — Deerling

Skąd: Krk
e-mail: robdy@pokeserwis.pl

Człowiek od komputerów. Najczęściej można mnie spotkać na Discordzie. Jestem tam head adminem – inny by się chwalił, ale ja tylko piszę.

Yoship — wolny strzelec

Skąd: Warszawa
Zapalony gracz Pokémon, preferujący zasady VGC. Zdarzy mu się, że napisze nieraz coś na stronie – głównie związanym z competitive.

Podziękowania

Przez ponad 10 lat od powstania pierwszej wersji PokeSerwisu przewinęło się naprawdę dużo osób, które były w redakcji, dlatego chcielibyśmy te kilka osób wyróżnić, które zapisały się na łamach historii strony.

  • Extremer — jeden z dwóch administratorów, twórca strony – związany ze stroną do 2008 roku.
  • Komar — wspólnie z Raikiem założył forum PokeCollect (które niegdyś było oficjalnym forum PokeSerwisu), dawny redaktor strony
  • czaks — niegdyś na jego serwerach stał PokeSerwis
  • paqo — dawny administrator PokeCollect oraz redaktor PokeSerwisu

Jednak największe podziękowania muszą trafić przede wszystkim do Kleszcza, Szwagra (Drow), Berta, Sky’a i Gonza — to oni są odpowiedzialni za to, że PokeSerwis.pl dostał swoją nową wersję w 2014 roku po ponad 4 letniej przerwie po spotkaniu z Raikiem na StreetPassynaliach 2014.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here