Pokémon w Polsce

PokeSerwis.pl przykłada dużą uwagę na to, co w Polsce pojawiło się związane z Pokémonami. Śmiemy wątpić czy jest ktoś taki tutaj z odwiedzających Naszą stronę, kto nie słyszał o Pokémon Tazo? Ta rzecz chyba najbardziej została w pamięci nie tylko PokeFanom w Polsce, ale także osobom nie związanym z tematyką. Każdy spotkał się z „krążkami”, których dzieci (a teraz już większość z nich jest dorosła!) poszukiwały, wymacywali paczki czipsów, aby tylko znaleźć w niej tazo.

Dlatego też chcemy by niektórym wróciły wspomnienia — na PokeSerwisie uruchamiamy właśnie dział nazwany Pokémon w Polsce, gdzie nie tylko znajdziecie już wkrótce spis wszystkich tazosów, a innych rzeczy, które pojawiły się w Polsce, a była ich masa! Pokedex w polskiej wersji, rogale z naklejkami, specjalna edycja Monopoly, a także o wiele więcej rzeczy, o których większość nie miała największego pojęcia!
pokemon-w-polsce

Sam dział będziemy aktualizować cyklicznie — na samym początku zajmiemy się właśnie Pokémon Tazo — przez tyle lat funkcjonowania stron o Pokémonach, do dziś nie doczekaliśmy się spisu tazo, które mogliśmy zdobyć w Naszym kraju! Teraz się to zmieni – w chwili obecnej udostępniamy jedynie „pierwszą pięćdziesiątkę” – kolejny sety pojawią się u nas już niedługo! Wystarczy wybrać z menu po prawej, aby zobaczyć je „wszystkie”.

Za pomocą dziękujemy Hikomikosowi, który pomógł nam zdobyć skany brakujących krążków!