Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire

Przygotuj się na epicką przygodę odkrywania świata Pokémon w grach Pokémon Omega Ruby i Pokémon Alpha Sapphire na konsolę Nintendo 3DS!

Powracamy do regionu Hoenn, który jest ogromną wyspą rozciągającą się od wschodu do zachodu wraz z niezliczonymi małymi wysepkami, które tylko dopełniają jego całą malowniczość. Zapraszamy do regionu bogatego w naturalne piękno, z ogromną ilością gatunków dzikich Pokémonów i niezwykłych ludzi!

Delta Episode

Region Hoenn, skrywa wielką historię, dzięki niej, będziemy coraz bliżej poznania sekretu Mega Ewolucji – największej zagadki świata Pokémonów. Jeden z bohaterów napotkanych w grze, szuka tych potężnych stworów by uwolnić ich niewiarygodny potencjał.

W trakcie podróży, będziemy w stanie zbudować i zaprosić naszych znajomych do odwiedzenia naszej super tajnej bazy, którą będziemy mogli udekorować według własnej inwencji twórczej. Następnie przy użyciu funkcji wifi, będziemy mogli się podzielić bazą z innymi. Odwiedzając miejsca innych, mamy możliwość skorzystania z funkcji capture-the-flag, dzięki której możemy zwiększyć umiejętności naszych tajnych przyjaciół!

Startery w regionie Hoenn

Zaczynając przygodę poznamy profesora Bircha, którego wyratujemy z tarapatów – wtedy też wybierzemy swojego pierwszego Pokémona, startera. W regionie Hoenn do wyboru mamy trawiastego Treecko, ognistego Torchica i wodnego Mudkipa. Teraz naszym celem tradycyjnie jest już zdobycie ośmiu odznak, które zdobędziemy w różnych miastach, a następnie zostanie mistrzem Pokémon.

 

Informacje o grach

  • Developer: Game Freak
  • Publisher: Nintendo / The Pokémon Company
  • Platforma: Nintendo 3DS, Nintendo 2DS
  • Release Date(s):
    • 21 listopada 2014 (JPN),
    • 21 listopada 2014 (USA)
    • 28 listopada 2014 (EUR)