Więcej

    Ile będą kosztować Pokémon R/B/Y na VC?

    Jak już wiecie, podczas ostatniego Nintendo Direct, ujawniono, że Pokémon Red/Blue/Yellow (dodatkowo w Japonii także i Green) trafią na Nintendo 3DS Virtual Console.

    Od dzisiaj na Amazon.com można preorderować kody do pobrania gier za… 9,99 dolarów. Jednak znając już Nintendo i ten ich przelicznik cenowy – w europejskiej walucie będzie kosztować ona również 9,99 — ale Euro.

    Wychodzi na to, że to gry te będą najdroższymi dostępnymi grami dostępnymi na Virtual Console… 40zł.

    Pamiętajmy, że to jeszcze nieoficjalna informacja, a raczej plotka – Amazon często zmienia docelowe ceny.

    amazon2

    A może jakiś pakiecik specjalny, dla osób kupujących wszystkie 3 części? 🙂

    Zareaguj na niusa!
    +1
    0
    +1
    0
    +1
    0
    +1
    0
    +1
    0
    Poprzedni artykuł
    Następny artykuł
    D3stiny
    D3stiny
    Kim jestem? Pojawiłem się znikąd, by pomóc wyjść PokeSerwisowi na prostą. Od lat związany z Pokemonami i stroną konkurencji. Niegdyś na niej redaktor. Wszystko zacząłem od nowa, tutaj - pod innym pseudonimem. W wolnych chwila uwielbiam fotografować ciekawe krajobrazy.

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Proszę wpisać swój komentarz!
    Proszę podać swoje imię tutaj

    Polecane

    Mamy już na naszym Discordzie 705 użytkowników! Dołącz do nas już dziś. Dołącz teraz

    Najnowsze
    z tej kategorii

    Zagłosuj
    w naszej ankiecie

    W jakie mobilne gry Pokémon grasz najczęściej?

    Zobacz wyniki

    Loading ... Loading ...

    Pokedex
    wyszukaj Pokémona