Trenerzy, przygotujcie się na nowe wyzwanie! Od dzisiaj (21.02), rozpoczyna się Darkness-Type Mass Outbreak Wonder Pick Event, który potrwa do 27 lutego. W tym czasie macie wyjątkową szansę na zdobycie rzadkich kart Pokémonów typu Dark, takich jak np.:
- Weavile EX
- Darkrai
- Weezing
- Skuntank
- Spiritomb
- Honchkrow
- Mightyena
Jeśli uda Wam się zdobyć więcej niż dwie sztuki Weavile EX, możecie „przepalić” jedną kartę, aby odblokować nowy efekt wizualny aktywowany podczas meczu!
Jak działa Wonder Pick Event?
Każda godzina to nowa szansa na zdobycie cennych kart dzięki dwóm mechanikom losowania:
- 🎟 Rare Pick – wymaga 3 jednostek Wonder Stamina, ale daje szansę na najlepsze karty!
- 🎟 Bonus Pick – darmowe losowanie, jednak z mniejszą pulą rzadkich pozycji.
Nowe zadania i unikalne nagrody
W grze pojawiły się dodatkowe misje, które pomogą Wam zdobyć Wonder Pick Hourglass, a także walutę do sklepu – warto ją oszczędzać na 28 lutego / 1 marca, jeśli już wykorzystaliście wszystkie wzmocnienia.
Nie przegapcie tej okazji, aby wzmocnić swoją talię mrocznymi Pokémonami i zdobyć unikalne nagrody! Powodzenia, trenerzy!



