Już za kilka godzin, a dokładniej o 5:00 Nintendo przedstawi pierwsze szczegóły na temat konsoli Nintendo Switch i gier na nią nadchodzących.

Po dziesiątkach plotek, wyszukiwaniu szczegółów z pierwszego zwiastuna nowej konsoli Nintendo w końcu pokaże światu swoją konsolę oraz listę nadchodzących na nią gier. Oficjalnie wiadomo na pewno o jednej produkcji, czyli wyczekiwanej przez posiadaczy Wii U już od kilku lat The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Jeśliby wierzyć plotkom, na prezentacji powinniśmy zobaczyć takie produkcje jak: nowa odsłona lub remaster Splatoona, Mario Karta, Super Smash Bros. Dodatkowo możemy zobaczyć nowe trójwymiarowe Super Mario, czy też Skyrima.

Wśród plotek nie zabrakło też takich, które powinny spodobać się fanom serii Pokémon. Jest spora szansa, że na konsolę trafi port gry Pokkén Tournament, znanej z Wii U i automatów. Nowa wersja może zostać wzbogacona nowymi, niedostępnymi na Wii U postaciami. Taka opcja jest dość mocno prawdopodobna – wykonanie portu nie powinno być trudne dla Bandai Namco, a Switch jako konsola, która ma zdobyć swoje miejsce w eSporcie potrzebuje tego typu produkcji.

Dodatkowo w sieci obecne były plotki dotyczące gry Pokémon Stars – Switchowej odsłony gier Pokémon Sun oraz Moon. O ile samo powstawanie gry jest prawdopodobne, wątpię by tytuł zadebiutował na premierę konsoli. Jeżeli faktycznie Game Freak przygotowuje taką produkcję, premiera mogłaby nastąpić w okolicach października – listopada 2017.

t51df1i5cpsx

Nowa konsola jest także szansą na przywrócenie do życia różnych spin-offów. Konsola mogłaby otrzymać własną odsłonę Pokémon Conquest, Pokémon Ranger, czy też Pokémon Stadium. Warto także wspomnieć o możliwości pojawienia się GameCube’owych odsłon serii Pokémon w ramach usługi Virtual Console – czyli takich produkcji jak Pokémon XD Gale of Darkness, czy też Pokémon Colosseum.

Całą prezentację będziecie mogli obejrzeć poniżej już o godzinie 5:00. Dajcie znać w komentarzach, czego oczekujecie od tej prezentacji, oraz po niej – jak się ona Wam podobała.

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda,że nie pokazali Pokemonów na Nintendo Switcha,ale prezentacja była super!!!Nie mogę się już doczekać nowej konsolki(po GBY(Gameboy)Advance Sp,Nintendo DS(zaginęła mi się konsolka z rysikiem)oraz na teraz Nintendo 3DS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here