Pokémon, który pojawił się w kodzie gier Pokémon UltraSun/UltraMoon został oficjalnie ujawniony za pośrednictwem oficjalnego kanału Pokémon na YouTube. Wreszcie mamy okazję poznać Zeraorę!

Zeraora ma numer 807 w ogólnej numeracji Pokémon w Pokedexie, jest stworkiem typu , mierzy 1,5m i waży 44,5kg.

Ten mityczny Pokémon wygląda jak piorun. Tworzy silne pole magnetyczne, emituje je ze swoich poduszek na łapach. Pole magnetyczne wykorzystuje do lewitowania i poruszania się w powietrzu z dużą predkością – można ją porównać do prędkości uderzenia pioruna.

W przeciwieństwie do większości Pokémonów elektrycznych, nie posiada organu w swoich ciele, które wytwarza energię elektryczną, jednakże jest w stanie gromadzić i magazynować ją ze źródeł zewnętrznych, a następnie wykorzystać ją jako własną. Kiedy używa zaabsorowaną ilość energii elektrycznej, jego futro stoi na całym jego ciele.

Zeraora pojawi się w najnowszym filmie Pokémon – Pocket Monsters the Movie 21 : Everyone’s Story – gdzie odegra jedną z ważniejszych ról. Debiutuje on w najnowszym trailerze.

Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Student informatyki. Fan muzyki post-hardcorowej.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź