Od dziś w zestawach Happy Meal w sieci restauracji McDonalds w Polsce powinny zostawać dołączane zabawki Pokémon z serii Sun&Moon.

Mimo komunikatu na oficjalnej stronie McDonalds Polska:
Happy Meal® – Hello Kitty / Pokémon

Najlepsi przyjaciele, nowe przygody! Superzabawki Hello Kitty i Pokémon czekają już teraz w zestawach Happy Meal®!

Historie Hello Kitty i Pokémon są uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Te radosne postacie mają mnóstwo wesołych przygód i pokazują, jak ważna jest przyjaźń.

Oferta obowiązuje od 1 września 2017 r. do wyczerpania zapasów.

Zabawki nie są jeszcze dostępne w restauracjach – wyprzedawane są na razie starsze dodatki m.in Minionki, Skylanders i inne. Według jednej z warszawskich restauracji sieci Pokémony (i Hello Kity) do zdobycia mogą być już jutro — tu jednak wszystko może zależeć od konkretnej restauracji. Oczywiście też informacja nie musi okazać się prawdą.

Sama promocja zostanie podzielona na dwa etapy – w pierwszym, do zdobycia będą cztery zabawki z serii Pokémon Sun&Moon: (opisy pochodzą z oficjalnej strony restauracji)

Popplio – włóż zabawkę do wody i ciągnij do góry ogon. Wciśnij ogon z powrotem, a zabawka wystrzeli wodą. Zabawka dostępna w pierwszym etapie do wyczerpania zapasów.

Rowlet – nakręć pokrętło po lewej stronie zabawki i postaw ją na płaskiej powierzchni, a zabawka będzie zabawnie skakać po blacie. Zabawka dostępna w pierwszym etapie do wyczerpania zapasów.

Yungoos – postaw zabawkę na płaskiej powierzchni i przesuwaj, aby zobaczyć, jak zabawnie kłapie zębami. Zabawka dostępna w pierwszy etapie do wyczerpania zapasów.

Lunala – umieść skrzydła po bokach zabawki, przesuń włącznik na jej plecach i naciskaj przycisk z tyłu zabawki, aby zaświecił się jej przód. Zabawka dostępna w pierwszym etapie do wyczerpania zapasów.

Drugi etap, który rozpocznie się około 15 września (lub w wcześniej – w przypadku wyprzedania wszystkich zabawek z pierwszej części promocji) i będzie umożliwiał nabycie kolejnych czterech zabawek:


Litten – włóż łopatkę w buzię zabawki, a wystrzeli nią, kiedy naciśniesz czerwony grzbiet. Zabawka dostępna w drugim etapie do wyczerpania zapasów.


Grubbin – postaw zabawkę na płaskiej powierzchni, przesuń ją do tyłu i puść, a popędzi szybko w różne strony przed siebie. Zabawka dostępna w drugim etapie do wyczerpania zapasów.


Pikachu – przesuń włącznik i naciskaj przycisk z tyłu zabawki, aby policzki Pikachu zaświeciły się na czerwono. Zabawka dostępna w drugim etapie do wyczerpania zapasów.


Solgaleo – przesuń włącznik na dole zabawki i przekręć ogon – oczy zabawki zaświecą się na niebiesko. Zabawka dostępna w drugim etapie do wyczerpania zapasów.

 

Trzecim etapem promocji (29 września) będzie wyprzedaż pozostałych zabawek po dwóch etapach – pytanie tylko, czy któryś z Pokémonów się nie wyprzeda? :)

Zestawy Happy Meal można nabyć za 10,90zł (cena może być inna – zależna od restauracji). Dodatkowo niektóre restauracje McDonalds oferują kupno samych zabawek za około 5/6 złotych.

 

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź