Mistrzostwa Polski w oficjalnym formacie VGC dobiegły końca!
10 Listopada, 8 zakwalifikowanych zawodników z zaproszeniami (Tabela Eliminacji), zmierzyło się o tytuł Mistrza Polski VGC!

Transmisja odbyła się na żywo na kanale pokepolteam, powtórki wszystkich gier wkrótce pojawią się już wkrótce na YT, o czym damy znać.
Bracket z Mistrzostw: https://challonge.com/CK2018

Wyniki z Mistrzostw Cebulowego Krążka 2018:

Mistrz Polski 2018 – Bartosz ‘Naociak’ Ekiert

2 Miejsce – Artur ‘Susyko’ Hoffmann

3 Miejsce – Aleksandra ‘Rubin’ Ćwikiel

4 Miejsce – Aleksander ‘Vanity’ Trzeciak

5/6 Miejsce – Piotr ‘Pitu’ Przybyło

5/6 Miejsce – Michał ‘Yoship’ Dziurzyński

7/8 Miejsce – Paweł ‘PawelB’ Badzio

7/8 Miejsce – Mateusz ‘WonsiK’ Wąsikowski

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dostania się na mistrzostwa, a szczególnie Naociakowi, za spektakularne zwycięstwo. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w takich eventach, czy zagłębieniem się w temat walk w oficjalnym formacie, to zapraszamy na grupę VGC Polska oraz Discorda VGC Polska. Oficjalne turnieje lokalne będą też ogłaszane na stronie facebook.com/Turnieje-VGC-Warszawa-281052905805056/, najbliższy Premier Challenge w Warszawie odbędzie się już 17 Listopada!

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przeprowadzenia tegorocznej edycji Cebulowego krążka, w szczególności ekipie pokepolteam za możliwość przeprowadzenia streama i nagranie gier, Tymie (autorce wszystkich wspaniałych artów Cebulowego Krążka), oraz Dystrybutorowi ConQuest Entertainment za zapewnienie nam nagród.

Zawodowy gracz competitive VGC, organizator serii ogólnopolskich mistrzostw "Cebulowego Krążka"

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź