Strona głównaCIEKAWOSTKIWspółpraca Mister Donut x Pokemon

Współpraca Mister Donut x Pokemon

-

Mister Donut wraz z Pokémon Company ogłosiły kolaborację na Tajwanie. To już trzeci raz gdy firmy podejmują współpracę. Pierwsza fala produktów trafiła już do sieci z pączkami.

Od 28 maja można nabyć trzy pączki na wzór Pikachu, Eevee oraz Pokeballa. Prócz samych donutów — dostępne są również inne gadżety — już niekoniecznie słodkie. Chodzi tu np. o uchwyty pod telefon, opakowania na mini-imprezę, mono porcje w trójpaku i chociażby poduszkę z Pikachu trzymającego donuta oraz kubek wielorazowego użytku.

Sama sieć Mister Donut to międzynarodowa sieć sklepów z pączkami założona w Stanach Zjednoczonych w 1956 roku przez Harry’ego Winokura. Podstawowa oferta obejmuje pączki, kawę, babeczki i inne wypieki. Po przejęciu przez Allied Domecq w 1990, większość sklepów w Ameryce Północnej stała się częścią Dunkin’ Donuts. Poza Stanami Zjednoczonymi Mister Donut jest obecny w Japonii, Salwadorze, na Filipinach, Tajlandii, Indonezji, Tajwanie i Singapurze.

Mister Donut na Tajwanie

 

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...