Już od tego tygodnia, Treecko, Torchic, Mudkip i kilka innych Pokémonów z regionie Hoenn, z gier Pokémon Ruby/Sapphire zadebiutują w Pokémon GO! Kolejne będą dodawane przez następnych kilka tygodni.

Na kanale YouTube Pokémon GO pojawiła się oficjalna zapowiedź nowości. Wnioskować można z niego też, że dostaniemy Groudona na legendarnym raidzie. W trailerze zobaczyć można takie Pokémony jak: Salamence,Shiftry, Aggron, Ludicolo.

https://www.youtube.com/watch?v=dUztYCMZYls

Prócz trzeciej generacji w grze pojawią się warunki pogodowe! Mają one wpłynąć występowanie Pokémonów. Mudkipa np. częściej będziemy mogli spotkać w deszczowe dni. – update ten jest przewidziany na koniec grudnia!

Pogoda nie tylko wpłynie na występowanie Pokémonów, lecz nawet na siłę ataków niektórych Pokémonów podczas walk! Dla przykładu Fire Spin Charizarda będzie mocniejszy w słoneczne i upalne dni. To nie wszystko. Łapiąc Pokémony związane typem z daną pogodą – będziemy mogli otrzymać większą ilość Stardusta.

Grając odróżnimy 6 warunków pogodowych – słoneczny, deszczowy, śnieżny, mglisty, zachmurzenie i wietrzny. Aktywna pogoda będzie pokazana prawym dolnym rogu nad radarem Pokémonów

Ja już w tym tygodniu wybieram się z parasolem na spacer złapać kilka nowych Pokémonów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here