Niantic szykuje się do pierwszych urodzin gry Pokémon GO. Z tej okazji rozpocznie się wyjątkowy okres dla graczy. Firma zapowiada, że w nadchodzących miesiącach wprowadzone zostaną ekscytujące nowości. W związku ze zmianami, tymczasowo zablokowana zostanie możliwość korzystania z GYMów (16 czerwca). Nadchodząca aktualizacja ma wprowadzić tryb wspólnej gry.

Pierwszym globalnym eventem będzie Solstice Event od 13 czerwca 2017, polegający na zwiększeniu częstotliwości występowania ognistych i lodowych Pokémonów. Podczas trwania wydarzenia można zdobyć dodatkowe doświadczenie za dobre rzuty PokeBallem oraz Lucky Egg w obniżonej cenie.  Tym samym potwierdziły się przecieki o których niedawno pisaliśmy.

Już 22 lipca zorganizowana zostanie pierwsza na świecie impreza związana z aplikacją. Jej nazwa to Pokémon GO Fest Chicago, ponieważ odbywać się będzie w Chicago w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce ma rozpocząć się sprzedaż biletów na wspólne pogrywanie w wielkim parku. Całkiem prawdopodobne jest, że tego dnia udostępniony zostanie legendarny Pokémon.

Fani z Europy mają uważnie śledzić centra handlowe biorące udział w poprzednich akcjach, ponieważ od czerwca do września organizowane będą najróżniejsze atrakcje związane z urodzinami. Wkrótce ma pojawić się dokładna rozpiska wydarzeń w Europie.

Japończycy w sierpniu będą mogą cieszyć się zwiększoną aktywnością Pikachu podczas Pikachu Outbreak w mieście Yokohama. Twórcy zapowiadają, że to święto będzie niezwykłym doświadczeniem dla graczy Pokémon GO.

Gra Pokémon GO została pobrana już ponad 750 milionów razy!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here