Obchody z okazji trzeciej rocznicy wydania Pokémon GO rozpoczną się już dziś od godziny 22:00! Twórcy gry z tej okazji przygotowali małe atrakcje.

Od 22 czerwca 22:00 czasu polskiego do gry zostaną wprowadzone shiny Alola Pokémony! Będziemy mogli okazję wykluć je z jaj 7km jak i spotkać na dziko.

Dodatkowo do 6 lipca godziny 22.00 będziemy mogli w trybie Go Snapshot raz dziennie spotkać Pikachu w czapeczce urodzinowej. Do puli jajek 7km trafi także pre-ewolucja, Pichu w czapeczce.

W sklepie natomiast będą dostępne nowe przedmioty dla naszej postaci – ubiór związany z liderami Teamów z Pokémon GO

Zostają jeszcze kolejne bonusy, które będą aktywne aż do 2 września!
  • wymiany Pokémonów będą kosztowały o 1/4 mniej Stardustu
  • bonusowe Premier Balle z raidów, gdy walczymy w nich wraz z przyjaciółmi
  • specjalny Jump-Star Research dostępny dla graczy od 10 poziomu, który pozwolą nadrobić zaległości – gracze, którzy mieli przerwę lub niedawno rozpoczęli przygodę z Pokémon GO będą mieli szanse zdobyć przedmioty pozwalające nieco nadgonić resztę.

Dodatkowo na grafice promującej urodziny widzimy startery z piątej generacji (Snivy, Tepig, Oshawott) – nie spodziewałbym się jednak ich wprowadzenia na urodziny.

Na razie obchody urodzin Pokémon GO wyglądają nieco blado – ale będziemy je świętować do 2 września, więc na pewno jeszcze zostaniemy czymś zaskoczeni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here