Strona głównaGRYEventySwampert z Mightiest Mark w 7-gwiazdkowych Tera Raid

Swampert z Mightiest Mark w 7-gwiazdkowych Tera Raid

-

Po Primarinie przyszedł czas na Swamperta, który w grach Pokémon Scarlet i Pokémon Violet będzie dostępny w 7 gwiazdkowych Tera Raidach od 31 maja do 2 czerwca, a następnie tydzień później — od 7 do 9 czerwca.

Swamperta nie można normalnie spotkać w Paldei, a Swampert pojawiający się podczas tego wydarzenia posiada Poison jako swój typ tera. Przygotuj się — ten Pokémon to potężny wróg, a na dowód tego ma Mightiest Mark! Współpracuj z przyjaciółmi, aby pokonać tego potężnego Pokémona Tera!

Ten specjalny Swampert może zostać złapany tylko raz jeden save. Jeśli wcześniej złapiesz go podczas wydarzenia Tera Raid Battle, nie możesz złapać go ponownie. Nadal natomiast można brać udział w Tera Raidach przeciwko niemu, aby uzyskać inne nagrody.

Dodatkowo, w drugiej połowie tego wydarzenia — od piątku, 7 czerwca 2024 r.  do niedzieli, 9 czerwca 2024 r. – Blissey będą pojawiać się częściej w 5-gwiazdkowych bitwach rajdowych Tera. Będą miały różne typy Tera, więc przygotuj się mądrze przed rzuceniem im wyzwania! Pokonanie Blissey przyniesie wspaniałe nagrody, takie jak różne odłamki Tera i dodatkowe  Exp. Candies.

Aby móc spotkać te Pokémony w bitwach Tera Raid, należy pobrać najnowszą wersję Poké Portal News. Możesz to zrobić, wybierając Poké Portal w menu klawiszem X, następnie Mystery Gift, a następnie Check Poké Portal News. Następnie za każdym razem, gdy zobaczysz migoczący słup światła świecący z kryształu Tera Raid, możesz podejść do kryształu i wejść z nim w interakcję, aby rozpocząć bitwę Tera Raid z Pokémonem Tera.

Wymagane jest płatne członkostwo Nintendo Switch Online  do udziału w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online.

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...