W raz ze startem eventu świątecznego zadebiutował nowy przedmiot – Star Piece, który jest dostępny do kupienia w świątecznych paczkach – dzięki niemu możemy przez 30 minut zdobywać o 50% więcej Stardusta.
Nazwa Star Piece
Ikona
Opis Mały odłamek pięknego klejnotu. Pozwala na zdobycie o 50% więcej Stardusta przez 30 minut.
Pochodzenie Sklep w grze

Jak działa Star Piece?

Po włączeniu Star Piece przez 30 minut możemy zdobywać o 50% więcej Stardusta czyli w przeliczeniu za złapanie pojedynczego Pokémona możemy otrzymać 150 pyłku. Więcej w momentach, gdy dany typ łapanego stworka jest wzmacniany przez efekt pogodowy.

Przedmiot opłaca się włączyć gdy masowo wykluwamy jajka (szczególnie te 10 kilometrowe) – za wyklucie Pokémona otrzymamy także 50% więcej Stardustu. W trakcie aktywowanego Star Piece za karmienie jagodami stworków będących w gymach otrzymamy +30 pyłku.

Ile kosztuje Star Piece?

Przedmiot możliwy jest do zakupu jako element świątecznych paczek:

  • 5 sztuk Star Piece, 2x Incense i 2x Inkubatory – 480 PokeCoinów
  • 10 sztuk Star Piece, 4x Super Inkubatory, 10x Razz Berry – 780 PokeCoinów
  • 25 sztuk Star Piece, 8x Super Inkubatory, 10x Pinap Berry, 10 Lurów – 1480 PokeCoinów
Nie wiemy na chwilę obecną, czy przedmiot trafi na stałe do sklepu (i ile będzie kosztować), czy pozostanie tylko przedmiotem do zakupu podczas specjalnych eventów.
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Student informatyki. Fan muzyki post-hardcorowej.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź