Następny tematyczny event został ogłoszony w Pokémon GO. Tym razem wybór Niantic padł na typ robaczy. “Bug Out” rozpocznie się 2 kwietnia od godziny 22:00 czasu polskiego i potrwa do 9 kwietnia.

W trakcie eventu zostanie zwiększony spawn Pokémonów typu robaczego – będziemy mieli szansę spotykać na swojej drodze częściej stworki takie jakie: Weedle, Ledyba, Scyther czy Yanma.

scytherTym samym wzrośnie szansa na złapanie już shiny, które zostały wprowadzone do gry tzn. Caterpie, Pinsir i Pineco. Może jeszcze ktoś do dnia dzisiejszego ich nie ma. Event promuje grafika ze Scytherem lecz niekoniecznie oznacza, ze ten Pokémon zostanie wprowadzony w wersji Shiny. Event Równonoc promował Oddish, a jego występowania shiny formy (niestety) nie doświadczyliśmy.

To nie wszystko! Dodatkowym bonusem będzie wydłużony czas działania Incense do 60 minut, a także spowoduje, że przywoła do Nas więcej Pokémonów niż zwykle.

Spora część graczy Pokémon GO na pewno by się nie obraziła, gdyby Niantic zrobił podobną rzecz, która była w równonocy – zamienienie regionów występowania Lunatone’a z Solrockiem – tu, idealnie można by wykorzystać Volbeata z Illumise.

volbeat illumise

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here