Przedmiot o nazwie Raid Pass pozwoli nam do wzięcia udziałów w tak zwanych Raidach. Ma on swoje dwa warianty – darmowy i premium.

Darmową wejściówkę dostaniemy poprzez kręcenie obrazkiem danego gymu, a płatną możemy zakupić w sklepie za równowartość 100 PokeCoinsów. W sklepie często w związku z eventami pojawiają się specjalne paczki w której znajdują się Premium Raid Passy – dzięki temu możemy zakupić je często o wiele taniej.

Oba przedmioty działają na tej samej zasadzie, jednak darmowy różni kilka szczegółów opisanych poniżej.

 

ikona normal-raid-pass-150x150 item_prem_pass-150x150
Nazwa Raid Pass Premium Raid Pass
Wymagania nie wymaga poziomu
Skąd? Zakręcenie Gymami Do kupienia w sklepie
Koszt darmowy 100 PokeCoins
Limit Jeden na dzień Kilka na dzień

Jak działają Raid Passy?

pokemon-go-raid-passPrzedmiot jest przede wszystkim potrzebny, aby dołączyć do publicznego lub prywatnego wydarzenia typu Raid. Przedmiot zostanie zużyty raz na Raid – gdy wybierzemy salę i klikniemy przycisk Battle – wtedy już nie będziemy go mieli w swoim plecaku.

Po użyciu przedmiotu możemy wziąć udział właśnie w takim wydarzeniu. Nie możemy przystąpić za pomocą tej przepustki do innego Raidu – uczestnictwo jest możliwe tylko raz dziennie – tak samo jak możliwość otrzymania tego przedmiotu. Jeśli nie uda nam się pokonać bossa w określonym czasie – możemy spróbować drugi i kolejny raz (jeśli dany Raid nadal trwa). W przypadku nie pokonaniu bossa – Raid Pass przepada.

W celu kilku raidów na dzień – potrzebna jest przepustka premium do nabycia w sklepie.

Raid Pass FAQ

Ile razy dziennie mogę uczestniczyć w raidach?

Możesz uczestniczyć kilka razy dziennie w raidach, lecz możliwa jest do zdobycia jedna darmowa przepustka na dzień, przy czym maksymalnie możemy mieć jeden Raid Pass w ekwipunku.Chcąc uczestniczyć w kilku raidach w ciągu jednego dnia konieczny jest zakup przepustek ze sklepu – 100 PokeCoinsów/sztuka.

Czy mogę mieć darmową i płatną wejściówkę na raidy przy sobie w tym samym czasie?

Tak

Czy mogę użyć jednego Raid Pass na kilka raidów?

Nie. Raz użyta przepustka znika. Jeśli nie zdołasz pokonać bossa z raidu w trakcie jego trwania – wiąże się to z utraceniem przedmiotu

Czy otrzymam swój Raid Pass z powrotem, gdy nie dam rady pokonać bossa

Nie. W przypadku gdy nie damy rady pokonać bossa – Raid Pass przepadnie z chwilą jego wygaśnięcia. Po nieudanej próbie, możemy próbować do skutku na jednym Raid Passie – inaczej przepustka przepada.

Czy z Premium Raid Passa mogę korzystać tylko jednego dnia?

Nie, nie ma na to żadnego ograniczenia – równie dobrze możemy wykorzystać go za tydzień lub miesiąc.

 

1 KOMENTARZ

  1. Proszę o uzupełnienie informacji. Czy z raid pass premium zakupionego w sklepie mogę skorzystać tylko jednego dnia? A jeśli kolejnego dnia chcę znowu wziąć udział w kilku raidach to muszę zakupić kolejny raid pass premium?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here