Nowy Przedmiot w Pokémon GO – Raid Pass pozwoli nam do wzięcia udziałów w tak zwanych Raidach. Przedmiot ten ma swoje dwie formy – darmową i premium.

Darmową wejściówkę dostaniemy poprzez kręcenie obrazkiem danego gymu, a płatną możemy zakupić w sklepie za równowartość 100 PokeCoinsów.

Oba przedmioty działają na tej samej zasadzie, jednak darmowy różni kilka szczegółów opisanych poniżej.

ikona normal-raid-pass-150x150 item_prem_pass-150x150
Nazwa Raid Pass Premium Raid Pass
Wymagania nie wymaga poziomu
Skąd? Zakręcenie Gymami Do kupienia w sklepie
Koszt darmowy 100 PokeCoins
Limit Jeden na dzień Kilka na dzień
Limit w ekwipunku Tylko jeden darmowy i premium w ekwipinku na raz

Jak działają Raid Pass?

pokemon-go-raid-passPrzedmiot jest przede wszystkim potrzebny, aby dołączyć do publicznego lub prywatnego wydarzenia typu Raid. Przedmiot zostanie zużyty raz na Raid – gdy wybierzemy salę i klikniemy przycisk Battle – wtedy już nie będziemy go mieli w swoim plecaku.

Po użyciu przedmiotu możemy wziąć udział właśnie w takim wydarzeniu. Nie możemy przystąpić za pomocą tej przepustki do innego Raidu – uczestnictwo jest możliwe tylko raz dziennie – tak samo jak możliwość otrzymania tego przedmiotu.

W celu kilku raidów na dzień – potrzebna jest przepustka premium do nabycia w sklepie.

Raid Pass FAQ

Ile razy dziennie mogę uczestniczyć w raidach?

Możesz uczestniczyć kilka razy dziennie w raidach, lecz możliwa jest do zdobycia jedna darmowa przepustka na dzień, przy czym maksymalnie możemy mieć jeden Raid Pass w ekwipunku.Chcąc uczestniczyć w kilku raidach w ciągu jednego dnia konieczny jest zakup przepustek ze sklepu – 100 PokeCoinsów/sztuka.

Czy mogę mieć darmową i płątną wejściówkę na raidy przy sobie w tym samym czasie?

Tak

Czy mogę użyć jednego Raidd Pass na kilka raidów?

Nie. Raz użyta przepustka znika. Jeśli nie zdołasz pokonać bossa z raidu w trakcie jednej godziny – wiąże się to z utraceniem przedmiotu

Czy otrzymam swój Raid Pass spowrotem, gdy nie dam rady pokonać bossa

Nie. Przepustka raz użyta znika, niezależnie od rozstrzygnięcia walki.

Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Student informatyki. Fan muzyki post-hardcorowej.