Strona głównaPOLECANEPrimarina z Mightiest Mark pojawi się w 7-gwiazdkowych Tera Raid

Primarina z Mightiest Mark pojawi się w 7-gwiazdkowych Tera Raid

-

Od piatku 10 do 12 maja, a następnie od 17 do 19 maja, gracze w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet będą mieli okazje stoczyć walkę z Primariną o typie Tera-Fairy w Tera Raidach 7-gwiazdkowych.

Primarina nie może być normalnie spotkana w Paldea — chociaż możemy spotkać Popplio w Terarium Blueberry Academy (w dodatku do gier Scarlet/Violet), a Primarina pojawiająca się podczas tego wydarzenia ma Fairy jako swój typ Tera. Przygotuj się — ten Pokémon to potężny wróg, a na dowód tego ma Mightiest Mark! Współpracuj z przyjaciółmi, aby pokonać tego potężnego Pokémona Tera!

W drugiej połowie tego wydarzenia — od 17 maja 2024 r. do niedzieli, 19 maja 2024 r. – Blissey będą pojawiać się częściej w 5-gwiazdkowych Tera Raidach. Blissey będą miały różne typy Tera, więc przygotuj się mądrze, zanim rzucisz im wyzwanie! Pokonanie Blissey przyniesie wspaniałe nagrody, takie jak różne Tera Shards i dodatkowe Exp. Candy.

Aby móc spotkać te Pokémony w bitwach Tera Raid, należy pobrać najnowszą wersję Poké Portal News. Możesz to zrobić, wybierając Poké Portal w menu klawiszem X, następnie Mystery Gift, a następnie Check Poké Portal News. Następnie za każdym razem, gdy zobaczysz migoczący słup światła świecący z kryształu Tera Raid, możesz podejść do kryształu i wejść z nim w interakcję, aby rozpocząć bitwę Tera Raid z Pokémonem Tera.

Aby rzucić wyzwanie Primarinie typu Fairy-Tera z Mightiest Mark, trenerzy będą musieli ukończyć wydarzenia po zakończeniu głównej fabuły lub dołączyć do 7-gwiazdkowej bitwy Tera Raid prowadzonej przez trenera, który ukończył już grę. Specjalna Primarina może zostać złapana tylko raz na jeden zapis gry. Nadal możesz uczestniczyć w bitwach Tera Raid przeciwko tej Primarinie, jeśli już ją złapałeś, aby uzyskać inne nagrody — w tym znaczne ilości Exp. Candy, przedmioty, które można sprzedać w Centrach Pokémon, przedmioty do ulepszania statystyk Pokémonów i Fairy Tera Shards do zmiany typu Tera Pokémonów.

Najlepsze kontry

Najlepszymi Pokémonami przeciwko Primarinie są Clodsire i Tentacruel. Clodsire może się uleczyć, gdy Primarina zaatakuje dowolnym ruchem dźwiękowym, dzięki zdolności Liquid Voice.

Z drugiej strony, Tentacruel jest znakomitym wsparciem dzięki dostępowi do ruchów, które mogą obniżyć obronę i Throat Chop, aby zablokować Primarinę przed jej ruchami opartymi na dźwięku.

Cloudsire
Zdolność: Water Absorb
Item: Shell Bell
Ataki: Poison Jab / Curse / Mud-Slap / Yawn

Tentacruel
Zdolność: Clear Body
Item: Leftovers
Ataki: Throat Chop / Acupressure / Screech / Skitter Smack

Inne kontry:
Necrozma / Fezandipiti / Toxtricity (Amped Form) / Kingambit / Arceus / Bastiodon

Wymagane jest płatne członkostwo Nintendo Switch Online  do udziału w bitwach Tera Raid z innymi trenerami online.

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Pokedex

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...