Strona głównaPOKESERWISPokeSerwis.pl 2024:Reanimacja

PokeSerwis.pl 2024:Reanimacja

-

Cześć! Od dziś PokeSerwis.pl powraca do żywych stron poświęconych tematyce Pokémon. Przez ponad 4 lata strona nie była aktualizowana — teraz, wracamy z nieco innym podejściem.

7 maja to nie przypadkowa data — to wtedy w 2007 roku ruszyła pierwsza wersja PokeSerwisu. Treść dzisiejszej wpisu, możemy potraktować bardzo podobnie, jak właśnie ten sprzed 17 (!) lat 😀

Archiwalny screen ze starego PokeSerwisu
I co lepsze — historia lubi się powtarzać — presja i zniecierpliwienie zmusiły nas do otwarcia strony

Nadal jesteśmy potężną bazą treści dotyczącej Pokémon w Polsce i to po zniknięciu legendarnej Pokémon Valhalli — najbardziej treściwą i chcieliśmy jej nie zabierać na długo. Teraz wracamy, wraz z Conquestem, gdzie zamierzamy stronę regularnie rozbudowywać i pisać o nowościach. Czasy są zupełnie inne niż kiedyś, internet również. Zaczynamy dosyć klasycznie — będziemy powoli budować stronę, a resztę będziemy wprowadzać (mam nadzieję) z czasem.

Sama przebudowa strony i jej aktualizacja zajęła dłużej niż można by się spodziewać, wszelkie aktualizacje silnika strony, wtyczek zmusiły do przeglądu wszystkich treści, które były stronie i aktualizacji. Przez cztery w “Pokémonie” wydarzyło się również sporo, ale to już nie te szaleńce czasy, gdzie news gonił news, gra grę.

Teraz to także inne nasze dla samych nas — prowadzimy dorosłe życie, które bywa nieprzewidywalne. Dlatego też co do strony mamy inne podejście niż kiedyś — będziemy się nią opiekować i aktualizować, ale nie będziemy poświęcali temu tyle czasu co kiedyś. Na pewno dowiecie się dzięki nam o najnowszych i najważniejszych rzeczach ze świata Pokémon. Na pewno działy będą również systematycznie uzupełniane. A co więcej? To się okaże z czasem, ale nie chcemy znów dużego przestoju na naszej stronie.

Podczas przygotowań zostało przygotowanych ponad 70 nowych artykułów do różnych gier. Miało być więcej, ale czas niestety nie pozwolił na więcej. Na chwilę obecną uwagę skupię na Pokémon Scarlet / Violet i Pokémon Legends: Arceus. Następnie, czeka aktualizacja artykułów do potężnej tematyki, jaką jest Pokémon GO — tam to przez 4 lata sporo się zmieniło! Wszystkie nowości, które będą dodawane, można śledzić za pośrednictwem “boxa” na dole w stopce.

Technicznie i wyglądowo też jest nieco do poprawy — będzie to robione w tle. Przygotowujemy się na nowych wygląd tabel w artykułach i nie tylko.

Wkrótce także ruszymy z serią autorskich artykułów — no i czeka nas też powrót serii naszej “Pokémon w Polsce”.

Za wszelkie błędy przepraszamy, ale będziemy wdzięczni, gdy je zgłosicie w komentarzu do tego wpisu lub poprzez formularz kontaktowy.

Na koniec chcemy zaprosić Was do małego (?) artykułu, gdzie opisaliśmy w skrócie, co zmieniło się u nas przez ostatnie 4 lata.

Życzcie nam powodzenia!

Raik i Conquest

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...