Witamy!

Tego chyba nikt się nie spodziewał – PokeSerwis, właśnie dziś w Wigilię Bożego Narodzenia powraca po ponad czterech latach nieobecności w sieci. Niegdyś, gdy zamykałem stronę, 18 września 2010 napisałem:

[quote_center]Nadchodzą chwile w życiu, które trzeba wreszcie uporządkować, zrezygnować, całkowicie zamknąć – na PokeSerwis, nadeszły już te chwile. Postanowiłem kategorycznie skończyć, z właśnie PokeSerwisem, zamykając go.  (…) Przyszłość? Bez przyszłości i tak zostanie. To już na 99% koniec PokeSerwisu[/quote_center]

Jak widać, wszystko potoczyło się zupełnie inaczej – przed Wami stoi otworem, coś, na co szansa wynosiła zaledwie 1 procent. Coś, czego zupełnie miało nie być. PokeSerwis teraz  znów zaczyna istnieć, z nową ekipą, lecz ze starym administratorem.

Dla Nas, w chwili obecnej priorytetem są gry z serii głównej Pokémon – w tym oczywiście najnowsze produkcje – Pokémon OmegaRuby/AlphaSapphire oraz Pokémon X/Y. W momencie otwarcia oddajemy Wam jeszcze nie w pełni kompletne te działy – chcieliśmy, by wszystko byłoby na jak najwyższym poziomie. Będziemy dążyć, aby nowa wersja PokeSerwisu stała się najlepszą i jedyną godną stroną godną polecenia na temat Pokémonów w Polsce. Czy się uda? Czas pokaże.

Anime, manga czy też karcianka jest dla ważna – jednak postawiliśmy sobie pewne priorytety, które teraz będziemy realizować, a innymi kategoriami zajmować się w biegiem czasu.

W sieci już nie ma miejsca tylko (jak kiedyś) stronę z poradnikami do gier – chcemy zapewnić także u nas unikalne treści, które nie pojawiały się jeszcze na żadnych polskich stronach o Pokémonach.

Jedną z cyklicznych rzeczy zamieszczanych na PokeSerwisie, będzie blok “Pokémon tygodnia” prowadzony przez Berta, który będzie nastawiony głównie pod sekcję competitive. Dzięki niemu, będziecie mogli wreszcie bez większych problemów wygrywać w walkach Pokémon przez wifi, a może i wygrywać turnieje organizowane w Polsce?

Drugim cyklicznym blokiem będzie “Pokémon w Polsce”, gdzie będziemy mogli cofnąć się w przeszłość i poznać rzeczy, o których niektórzy zupełnie nie mogli mieć pojęcia, czy takowe istniały lub były dostępne w naszym rodzimym kraju!

Z dniem dzisiejszym uruchamiamy również nasze forum dyskusyjne, gdzie będziecie mogli swobodnie podyskutować na tematy Pokémonowe, a także być na bieżąco z cyklicznymi spotkaniami użytkowników PokeSerwisu organizowanymi przez redakcję, na których będzie sporo atrakcji.

Z góry chcielibyśmy przeprosić za błędy, które mogą występować na stronie, artykułach, czy forum – nie udało nam się wszystkiego dopiąć na ostatni guzik, dlatego prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów na naszym forum.

A na koniec, ja osobiście chciałbym podziękować obecnej ekipie PokeSerwisu – to, że PokeSerwis się znów narodził to głównie ich sprawa – to oni mnie zmotywowali do tego! Dzięki Drow, Kleszcz, Bert, Gonzo i Sky!

3 KOMENTARZE

  1. Wow! Jestem naprawdę pod wrażeniem, strona wygląda świetne, treści też jest sporo (mimo, że dotyczą one jedynie gier) – liczę na dalszy rozwój i samych sukcesów!

  2. Świetna strona 😀
    Sam powoli buduje swoja strone z kolekcjami, takie ala portfolio, ale w waszym projekcie widzę to coś czego brakowało wszystkim fanom poków !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here