W lutym zobaczymy kolejne premierowe odcinki anime Pokémon seria: XYZ, telewizyjną premierę filmu Pokémon: Hoopa i starcie wszech czasów, a także niemało powtórek sezonu osiemnastego pt. Pokémon Seria XY: Przygody w Kalos!

Premierowe odcinki Pokémon seria: XYZ będziemy oglądać w dniach 1-3 oraz 6-10 lutego, jak dotychczas o 14:10. W pierwszym tygodniu miesiąca powtórki będą następnego dnia, jak dotąd – o 19:20, w drugim zaś godzina zostanie minimalnie przesunięta – na 19:25.
XY107

11 i 12 lutego Disney XD wyświetli maraton powtórek Pokémon Seria XY: Przygody w Kalos, połączony jednak z telewizyjną premierą filmu Pokémon: Hoopa i starcie wszech czasów!
hoopa

Od 13 lutego Disney XD w miejsce premierowych odcinków Pokémon seria: XYZ, rozpocznie na nowo emisję Pokémon Seria XY: Przygody w Kalos w godzinach 14:10, z powtórkami następnego dnia o 19:25, nie wyłączając z tego weekendów.
XY024

Zupełnie oddzielna nitka emisji trwa o 7:45, także w weekendy – trwają nadal powtórki Pokémon Seria XY: Przygody w Kalos, a od 15 lutego rozpoczynają się powtórki Pokémon seria: XYZ.

To już wszystko, co Disney XD zaplanował dla nas na luty. Zapraszamy do oglądania!

Informacje o emisji: naziemna.info.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here