PikaFan World jako pierwszy opublikował zapowiedź odcinka Pokémon: Sun&Moon, który zostanie wyemitowany w Japonii 17 marca 2019. Ma być on zatytułowany A New Show?! The Tiny Melody of Magikarp.

Z oczywistych powodów, jeśli nie jesteś na bieżąco z emisją anime Pokémon: Sun&Moon w Japonii, odradzamy czytanie tego wpisu ze względu na drobne spoilery.

#1056: A New Show?! The Tiny Melody of Magikarp
Pokémon Sun&Moon zapowiedź odcinka z 17 marca w Japonii
Mallow, Lillie i Lana jako Mahou Shoujo

Fani Pokémonów i Precure mogą spodziewać się specjalnej niespodzianki w przyszłym tygodniu w odcinku anime Pokémon: Sun&Moon. Dla tych, którzy nie wiedzą, Precure to anime o Magicznych Dziewczynkach nieco podobne do klasycznego Sailor Moon. Produkowane przez Toei Animation Precure jest dość popularne w Japonii i innych częściach świata.
W niedzielnym odcinku (17 marca 2019) wygląda na to, że Mallow, Lillie i Lana będą występować w programie o magicznych dziewczynach, inspirowanym Precure. Będą nie tylko uzyskiwać własne sekwencje transformacji i formy Mahou Shoujo, ale także zmierzą się z Gyaradosem, grającym potwora! Możesz sprawdzić oficjalną zapowiedź nadchodzącej japońskiej wersji odcinka w poniższym wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here