PokeNavigator

PokeNavigator jest elektronicznym urządzeniem, który został wyprodukowany przez Devon Corporation pod nadzorem Mr. Stone’a w regionie Hoenn. Jest od następcą PokeGeara, który pojawił się w grach Pokémon Ruby/Sapphire.

Mr. Stone daje go nam jako nagrodę za odzyskanie Devon Goods z rąk Team Aqua/Magma, w swojej siedzibie w mieście Rustboro. Jest do urządzenie przede wszystkim przydatne dla trenerów Pokémon i koordynatorów.

Funkcje

Mapa

Podstawową funkcją PokeNavigatora jest mapa regionu Hoenn. Pokazuje ona naszą bieżącą lokalizację. Dodatkowo, możemy całość powiększyć, aby wyświetlić podstawowy układ miasta z zaznaczonymi ważnymi budynkami.

Condition

Funkcja ta pokazuje, jakiej kategorii konkursowej jest dany Pokémon (dotyczy to przede wszystkim Pokémon Contest).Każdy atak Pokémona jest zaliczany do jednej z pięciu kategorii konkursowych. Te cechy możemy regulować za pomocą PokeBlocków.

Trainer’s Eyes

W grach Pokémon Ruby/Sapphire, PokeNav może śledzić 69 trenerów, którzy będą chcieli rewanżowego pojedynku. Jedynym warunkiem poprawnej działania tej funkcji jest posiadanie pierwszych pięciu odznak. Dodatkowo, mechanizm zawiera również informacje na temat liderów oraz członków Ligi Pokémon, ale nie pozwala z nimi walczyć.

Wstążki

Ostatnia funkcja PokeNavigatora pozwala nam sprawdzić jakie wstążki nabyły nasze Pokémony – poprzez konkursy lub specjalne eventy. Funkcja zostaje odblokowana, gdy nasz Pokémon zdobędzie pierwszego ribbona.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here