Okazało się, że piosenkarka Sachiko Kobayashi (65 lat) oraz piosenkarka i osobowość telewizyjna Shoko Nakagawa (33) połączyły siły i zaśpiewają „Kaze to issho ni” (która zostanie wydana 10 lipca), piosenkę przewodnią najnowszego filmu z serii Pocket Monsters the Movie Mewtwo Strikes Back EVOLUTION.

Ten film to remake CG w pełnym 3D pierwszego filmu z serii „Pocket Monsters the Movie: Mewtwo Strikes Back” (1998), który był najbardziej dochodowym filmem animowanym w Japonii w tym roku o łącznej wartości brutto 7,8 miliarda jenów. Końcową piosenką tego filmu była „Kaze to issho ni”, śpiewana przez Kobayashi. A teraz, 21 lat później, Kobayashi i Nakagawa zaśpiewają razem nową wersję piosenki, zaaranżowaną przez producenta muzycznego Seijiego Kamedę (54).

Sachiko Kobayashi i Shoko Nakagawa
Sachiko Kobayashi i Shoko Nakagawa zaśpiewają „Kaze to issho ni”

Kobayashi, która 21 lat temu śpiewała tę samą Kaze to issho ni, skomentowała: „Możliwość przedstawienia wspaniałości świata Pokémon dzięki tej piosence sprawia, że ​​czuję się bardzo szczęśliwa. Włożyłam całe moje serce w tę piosenkę, tak aby dorosłe osoby, które słyszały ta piosenka jako dzieci i dzisiejsze dzieci były wypełnione ciepłymi myślami, kiedy to usłyszą”. Nakagawa, który miał 12 lat w momencie wydania utworu, skomentowała: „Nawet po zostaniu dorosłym, szłam ręka w rękę z moimi wspomnieniami. Pokémon dał mi „cud większy niż mogłam sobie wymarzyć”, dzięki któremu dotrę zarówno do dzisiejszych, jak i przyszłych dzieci. To właśnie dzięki tej piosence. Włożyłam w nią wiele uczucia, kiedy śpiewałam z panią Kobayashi, którą bardzo podziwiam.”

Rzuć okiem też na tekst: Masachika Ichimura ponownie użyczy głosu Mewtwo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here