Zobaczyliśmy zwiastun filmu Pokémon: Mewtwo Strikes Back EVOLUTION. Dodatkowo na jego oficjalnej stronie pojawiły się nowe informacje!

Oficjalny opis fabuły filmu Pokémon: Mewtwo Strikes Back EVOLUTION:

Poinformuj o tym cały świat.
O tym co właśnie się zaczyna.

Mówi się, że Mityczny Pokémon Mew ukazuje się tylko poszukiwaczom przygód, którzy mają zarówno „czyste serce, jak i silne pragnienie spotkania z nim”. Mówi się, że jest on „początkiem” wszystkich Pokémonów. Naukowcy Pokémon na całym świecie szukają jego miejsca pobytu, w końcu jeden z nich odkrywa skamieniałość Mew i zaczyna zabawę w Pana Boga, angażując się w zakazany akt oparty na wspomnianej skamielinie.

„Gdzie jestem? Kim jestem?”

Legendarny Pokémon zostaje sprowadzony na ten świat przez tego człowieka, chcącego stworzyć najpotężniejszego Pokémona. Pokémon ów nazywa się Mewtwo. A ponieważ Mewtwo, służył jako ostateczna broń i obiekt eksperymentów, żywi teraz nienawiść do człowieka, który go stworzył.

„Zemszczę się na ludziach, którzy mnie stworzyli!”

Nareszcie nieśmiertelne arcydzieło KONTRATAKUJE na całym świecie w pełnym 3DCGI w lecie 2019 roku!!!

Masachika Ichimura ponownie użyczy głosu Mewtwo

Masachika Ichimura powraca jako Mewtwo w wersji japońskiej. Powraca, ponieważ grał go już w filmie Pokémon: Film Pierwszy (Pokémon: Zemsta Mewtwo) i w odcinku specjalnym Pokémon: Mewtwo Powraca!

Masachika Ichimura ponownie użyczy głosu Mewtwo
Mewtwo powróci wraz ze swoim pierwszym aktorem dubbingowym!

Masachika Ichimura udzielił komentarza na temat swojego powrotu do roli Mewtwo:

Mewtwo, Pokémon, który jest legendą dla każdego, nadal ewoluuje i powraca po raz kolejny. W tym filmie spostrzegłem, jak budzę moją wewnętrzną „duszę Mewtwo”, aby odegrać tę rolę. Tegoroczny “Pokémon: Mewtwo Strikes Back EVOLUTION”, wskrzeszony po 21 latach, jest pierwszym w historii filmem Pokémon, który animowany jest w całości w 3DCGI. Chcę ukazać moc legendarnego Pokémona Mewtwo absolutnie każdemu… zarówno tym spośród was, którzy widzieli film pierwszy, jak i tym, którzy tego nie zrobili!
Przyjdź, przyjdź do kina!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here