Powróćmy do regionu Kanto i przeżyjmy jeszcze raz klasyczną podróż Pokémon lecz w zupełnie inny sposób dzięki Pokémon: Let’s Go, Pikachu i Pokémon: Let’s Go Eevee na konsolę Nintendo Switch! Premiera 16 listopada 2018 roku.

Takimi właśnie słowami zapowiedziano nowe gry z serii Pokémon na Nintendo Switch, które bazują na oryginalnej grze Pokémon Yellow z 1998 roku, pierwotnie wydaną na Game Boya Colora. Nowe wersja zostały stworzone tak, aby wykorzystać wyjątkowe możliwości nowej konsoli Nintendo.

Zaprzyjaźnij się ze swoim partnerem!

Na początku przygody odbierzemy swojego pierwszego Pokémona – w zależności od wersji będzie to Pikachu lub Eevee. Bedą rosnąć razem z nami!

Pokémon będzie zawsze z nami, gdziekolwiek się udamy czy to na ramieniu czy to na głowie! Mimo, że te dwa gatunki stworków wyglądaja na przyjazne, mogą się okaząc naprawdę godnym sojucznikiem w walce!

Jak to bywa w grach Pokémon – w zależności od wersji, niektóre stworki napotkamy w konkretnej wersji gry.

Nowy system łapania Pokémonów

Gry wykorzystują możliwości Nintendo Switch na taki sposób, że zupełnie zmieniono system łapania Pokémonów, nieco bazując na aplikacji mobilnej Pokémon GO, tylko że z użyciem Joy Conów. Nawet te osoby, które wcześniej nie grały w serie konsolowych Pokémonów, będą mogli nieźle się bawić przy Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Pokémon: Let’s Go, Eevee!

Pokémon Let’s Go, Pikachu i Pokémon: Let’s Go, Eevee będą posiadały tryb multiplayer dostępny dla równoczesnej gry dla dwóch graczy. Dzieląc się Joy-Conami z partnerem, będziemy mogli razem rzucać PokeBalle co zwiększy szanse na złapanie danego Pokémona.

Poke Ball Plus – nowy gadżet

Wraz z premierą gry zostanie wypuszczony nowy gadżet – Poke Ball Plus, który pozwoli na interakcję z grami jak nigdy dotąd. Urządzenie w kształcie Poke Balla posłuży nam do sterowania w grze, dodatkowo będzie świecić, wibrować i odtwarzać dźwięki.

W urządzenie będziemy mogli przenieść także swojego ulubionego Pokémona i chodzić z nim na spacer lub gdziekolwiek poza domem – możemy spędzać czas z Pokémonami nawet nie grająć w nowe gry, a za to czekają różne nagrody!

Gadżet będzie kompatybilny także z Pokémon GO i będzie mógł zastąpić Pokémon GO Plusa.

Nowe gry i Pokémon GO

Dodatkowo Pokémon GO i Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Pokémon: Let’s Go będą ze sobą kompatybilne – czekamy na więcej konkretnych szczegółów!

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź