Pokémony z interakcją

Gry Pokémon GOld/Silver wprowadziły więcej Pokémonów z interakcją (w Red/Blue takim Pokémonem był jedynie Snorlax i legendy). Natomiast tutaj, prócz Lugii i Ho-oha, na swojej drodze spotkamy stworki, które są dostępne poprzez interakcję z nimi na mapie.

#101 Electrode

W kryjówce Team Rocket w Mahogany, na swojej drodze spotkamy trzy Electrody, które wykorzystują złoczyńcy do zasilania nadajnika radiowego. Musimy je pokonać lub złapać.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#101 Electrode 23 Screech / Sonicboom / Selfdestruct / Rollout

#130 Shiny Gyarados

Fabuła gry zmusza nas do zmierzenia się ze świecącym Gyaradosem w Lake of Rage. Pokémon ten ma nieco lepsze statystyki od normalnego gatunku. Stanowi idealne dopełnienie do każdego teamu.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#130 Gyarados 30 Tackle / Bite / Dragon Rage / Leer

#131 Lapras

W każdy piątek w Union Cave możemy spotkać Laprasa – idealny Pokémon o typie wody i lodu.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#131 Lapras 20 Growl / Slam / Mist / Body Slam

#143 Snorlax

Kolejny interakcyjny Pokémon to Snorlax, który blokuje nam dostęp do Diglett Cave (wejście przy mieście Vermilion). Aby go obudzić, potrzebujemy dodatku do radia w PokeGearze – stacji PokeFlute. Rozszerzenie zdobędziemy, gdy dostarczymy do elektrowni (Droga 10) skradzioną część maszyny, która ukryta jest w sali gimnastycznej w Cerulean.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#143 Snorlax 50 Rest / Snore / Body Slam / Rollout

#185 Sudowoodo

Sudowoodo blokuje nam Drogę 36. Aby móc kontynuować podróż, potrzebujemy Squirtlebottle którą uzyskamy w Goldenrod po pokonaniu liderki Whitney.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#185 Sudowoodo 20 Rock Throw / Mimic / Flail / Low Kick

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here