Pokémony prezenty

#023 Spearow

Pierwszy Pokémon, którego możemy dostać to Spearow od strażnika przy przejściu między miastem Goldenrod a Drogą 35. Pokémon ten trzyma list, który mamy dostarczyć na Route 31. Jeśli chcemy zachować Pokémona, musimy pocztę dać do trzymania innemu Pokémonowi. Po dostarczeniu listu dostaniemy TM50 – Nightmare.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#021 Spearow (KENYA) 10 Peck / Growl / Leer

#133 Eevee

Po spotkaniu Billa w Ecruteak City, możemy odwiedzić go we własnym domu w mieście Goldenrod. Po telefonie od jego siostry, możemy odebrać Eevee na 20 poziomie.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#133 Eevee 20 Tackle / Sand-attack / Growl

#175 Togepi

W Centrum Pokémon w mieście Violet, gdy pokonamy tamtejszego lidera Falknera, od naukowca dostaniemy jajko, z którego wykluję się Togepi.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#175 Togepi 5 Growl

#213 Shuckle

W mieście Cianwood, po pokonaniu naszego rywala z jednym w domków zostanie nam powierzony Shuckle na poziomie 15 na przechowanie. To czy kiedyś mu go oddamy, czy nie – zależy tylko od nas.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#213 Shuckle 15 Constrict / Withdraw / Wrap / Encore

#236 Tyrogue

W głębi Mt Mortar, czeka na nas Karate King. Jeśli wygramy walkę przeciwko jemu Hitmonchanowi i Hitmonlee (oba Pokémony mają 34lvl) podaruje on nam Tyrogue na 10 lvl – konieczne jest wolne miejsce w naszym party.

No. Obrazek Nazwa Poziom Ataki
#236 Tyrogue 10 Tackle

Droga do Karate King
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here