Generacja V, specjalny quest z Jirachim, shiny Mewtwo, shiny Pokémony regionalne z Kanto – to czeka nas w najbliższym czasie w Pokémon GO! Niantic ujawnił Ultra bonusy, które zostały odblokowane przez trenerów na całym świecie.

Questy na Jirachi’ego już są dostępne dla wszystkich. Osoby co złapali już tego mitycznego Pokémona na GO Feście za ukończone misje dostaną Candy, aby wzmocnić Jirachi.

Dodatkowo – po ukończeniu zadań “A Thousand-Year Slumber” w sklepie będzie dostępny specjalny T-Shirt.

Tydzień 1: Unowny, Shiny Sentret, Gligar i legendarne bestie z Johto w Raidach.

W pierwszym tygodniu Ultra Bonusów – czyli od 2 września do 9 września (start i koniec o 22:00 czasu polskiego) – będzie pojawiało się więcej Pokémonów z 2 generacji. Dodatkowo z jajek 10km będą kluły się Unowny (U, L, T, R, A). Na Raidach będzie obecne legendarne trio psów – Entei, Raikou, Suicune – możliwe będą one do złapanie w wersji shiny. Do puli shiny Pokémonów dołączą Sentret i Gligar.

Dodatkowym bonusem w tym okresie będzie jeszcze skrócenie o połowę dystansu potrzebnego do wyklucia jaj.

Tydzień 2: Regionalne shiny Pokémony, Deoxys w raidach

Od 9 września do 16 września (start i koniec o 22:00) pojawiać się będzie Pokémonów w regionu Kanto a z jajek 7km będą się kluły regionalne Pokémony z 1-szej generacji – Kangaskhan, Mr Mime, Tauros i Farfetch’d – przy odrobienie szczęścia, będziemy mieli szansę, aby zdobyć ich shiny wersje. Bonus 1/2 dystansu do wyklucia jaj będzie nadal aktywny.

W tym czasie na raidach pojawi się też Deoxys – pierwszy raz poza EX raidami- wszystkie jego formy.

Tydzień 3: Piąta generacja i shiny Mewtwo!

Ostatni, trzeci tydzień Ultra bonusów zacznie się 16 września o 22:00 i potrwa do 23 września do tej samej godziny. W tym czasie zadebiutują pierwsze Pokémony z piątej generacji – na pewno będą to Patrat, Lillipup i Klink – od razu te dwa pierwsze bedą możliwe do złapania w wersji shiny.
W tym czasie też na raidy powróci klasyczny Mewtwo – tym razem z atakiem Psystrike. Ale to nie wszystko – możliwe będzie go złapanie w wersji shiny!


W tym czasie na raidach pojawi się też Deoxys – pierwszy raz poza EX raidami- wszystkie jego formy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here