Niantic za pośrednictwem swojej strony internetowej o Pokémon GO ogłosił szczegóły eventów, które odbywać się będą w najbliższym czasie na całym świecie!

W ramach festiwalu Pokémon GO Fest w Chicago pojawią się specjalne wyzwania w Grant Parku, które odbędą się w określonych okienkach czasowych dnia 22 lipca od godziny 11:00 czasu lokalnego w Chicago. O tym jak im pójdzie, będzie zależeć także, jakie eventy zostaną odblokowane dla reszty świata!

Trenerzy bedący na festiwalu będą musieli łapać jak najwięcej Pokémonów. Niektóre typy decydują o przyznanych bonusach!
  • Ogniste: bonus Candy
  • Wodne: bonus punktów doświadczenia (exp)
  • Trawiaste: bonus Stardustu
  • Elektryczne: zmniejszenie dystansu do wykluwania jajek
  • Kamienne: zmniejszenie dystansu do uzyskania cukierka od naszego Buddy
  • Normalne: zwiększenie ilości pojawiających si Pokémonów

Nie mamy informacji ile konkretnie muszą złapać Pokémonów, aby odblokować dany bonus. Jeśli jednak uda im się zdobyć odpowiednią ilość – dostaną możliwość walki w Tajemniczym Wyzwaniu (prawdopodobnie raidy przeciwko legendarnym Pokémonom).

W czasie gdy w Chicago będą się wszyscy dobrze bawić — my, nie możemy pozostać bierni.

Aby wydłużyć czas bonusów, które zdobędą dla wszystkich trenerzy obecni na Pokémon Go Fest, my musimy złapać jak najwięcej Pokémonów – tyczy się do graczy na całym świecie! Zdobywając wystarczająco dużo Pokémonów (brak podanej liczby) – będziemy mogli otrzymać 24 lub 48 godzinowy bonus do tych premii z Go Festu, a także odblokować tajemnicze wyzwanie!

To nie wszystko — ruszają Safari Zone w Europie!


Pokémon GO Safari Zone odbywać się będą w wybranych centrach handlowych firmy Inibail-Rodamco w sierpniu i wrześniu — niestety — na razie brak na liście Polski. Podczas tych wydarzeń, będzie można złapać także Pokémony, które wcześniej nie były dostępne w na naszym kontynencie, czyli np. Kangashan, Tauros, Heracross, Corsola i przede wszystkim mój ulubiony Farfetch’d!

5 sierpnia 2017
Fisketorvet— Kopenhaga, Dania
Centrum Cerny Most— Praga, Czechy

12 sierpnia 2017
Mall of Scandinavia—Sztokholm, Szwecja
Stadshart Amstelveen—Amstelveen, Holandia

16 września 2017
CentrO— Oberhausen, Niemcy
Les Quatre Temps— Paryż, Francja
La Maquinista— Barcelona, Hiszpania

I jeszcze coś dla Japończyków…

Dodatkowo w Japonii ruszy jeszcze jeden event – w ramach corocznej imprezy Pokémon W Yokohamie w dniach 9-15 sierpnia nastąpi “wybuch” Pikachu — o tym evencie powiedzieć coś więcej The Pokémon Company w najbliższych dniach.

1 KOMENTARZ

Zostaw odpowiedź