Strona głównaCIEKAWOSTKIPokemon Center Online Store wkrótce w Australii i Nowej Zelandii. Kiedy w...

Pokemon Center Online Store wkrótce w Australii i Nowej Zelandii. Kiedy w krajach UE?

-

Dzisiaj The Pokémon Company International ogłosiło, że rozszerzy działanie swojego sklepu e-commerce – Pokémon Center o rynek Australijski i Nowozelandzki.

Obecnie Pokémon Center Online dostępne jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Sam sklep internetowy oferuje produkty dla fanów Pokémon w każdym wieku. Oferta jego obejmuje Pokémon Trading Card Game, a także wszelkie pluszaki, figurki kolekcjonerskie, odzież, akcesoria przybory kuchenne, książki i wiele innych. Zawiera także ekskluzywne produkty na wyłączność od partnerów takich jak Squishmallows i Funko, licencjonowaną odzież i akcesoria marek takich jak PUMA czy Fossil.

Sklep internetowy w Stanach Zjednoczonych powstał prawie 10 lat temu i stał się ulubionym miejscem dla fanów. Cindy Ruppenthal, starsza dyrektor Pokémon Center i e-commerce w The Pokémon Company International powiedziała:

  • Jesteśmy niesamowicie wdzięczni społeczności za ich nieustanne wsparcie i miłość do Pokémon Center, co pozwoliło nam rozszerzyć działalność na dodatkowe regiony i przynieść radość z Pokémonów większej liczbie trenerów na całym świecie.

Niestety, nie wspomniała nic o rozszerzeniu oferty o dalsze kraje — w tym kraje Unii Europejskiej. Jednak patrząc na obecną popularność Pokémonów i samej popularyzacji e-commerce – kto wie, może się doczekamy i u nas? 🙂

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...