Pokémon Company International ogłosiła datę polskiej premiery najnowszego rozszerzenia gry karcianej Pokémon, Sun & Moon-Team Up, zawierającej karty TAG TEAM Pokémon-GX z dobranymi w pary i super efektywnymi Pokémonami.

Zaanonsowana podczas turnieju o Mistrzostwo Świata Pokémon 2018 gra TAG TEAM Pokémon-GX wprowadza nową, dynamicznej i pełnej ekscytujących walk rozgrywkę, w której wygrana wymaga wysokiego ryzyka. Karty te oferują nieprzeciętną moc oraz punkty życia (HP) pozwalając, by pojedynczy atak niektórych TAG TEAM GX unieszkodliwiał należącego do oponenta Pokémona-GX. Jeśli dojdzie do unieszkodliwienia TAG TEAM, może to jednak skutkować otrzymaniem przez oponenta trzech kart Prize.

1 lutego odbędzie się światowa premiera najnowszego rozszerzenia zawierającego kipiące wolą walki drużyny, z postaciami takimi, jak Pikachu i Zekrom-GX i dodatkowo z Pokémonem-GX oraz Lycanroc-GX, Hoopa-GX, Cobalion-GX i wieloma innymi.

W skład Sun & Moon—Team Up wchodzi:

  • Ponad 180 kart
  • Sześć zupełnie nowych Pokémonów TAG TEAM-GX
  • Sześć kolejnych Pokémonów-GX
  • Cztery karty Prism Star
  • Ponad 25 kart Trainer

Fani będą mieli możliwość wcześniejszego wypróbowania Sun & Moon—Team Up poprzez wzięcie udziału w jednym z wielu przedpremierowych turniejów odbywających się w Polsce w dniach 19–27 stycznia. Aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży detalicznej , należy wejść na stronę Pokémon.com/locator.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here