W ten piątek Ash i Pikachu postawią pierwsze kroki w regionie Hoenn, kiedy to szósty sezon Pokémonów pojawi się w aplikacji Pokémon TV.

Ash i Pikachu będą kontynuować swoją podróż i stawiać pierwsze kroki w regionie Hoenn, kiedy Pokémon Advanced, szósty sezon Pokémonów, pojawi się w Pokémon TV w ten piątek. Chociaż nasi bohaterowie muszą pożegnać się z kilkoma starymi przyjaciółmi, gdy opuszczają Johto, nie będą na długo sami. Ash i Pikachu wkrótce spotykają się z May, trenerką, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę z Pokémonami oraz z jej młodszym bratem, zuchwałym Maxem. Stary przyjaciel Asha, Brock, wraca do drużyny w podróż przez ten nowy region! Razem grupa stoi przed wszystkimi nowymi wyzwaniami i odkrywa nowe Pokémony. Podczas gdy Ash trenuje, by pokonać wszystkich Liderów, May zostaje Koordynatorką Pokémonów.

Pamiętaj, że kiedy Pokémon Advanced pojawi się w Pokémon TV, poprzedni wątek fabularny Asha – który obejmuje sezony 3-5 Pokémonów – zostanie wyłączony. Upewnij się więc, że nadrobisz przygody w regionie Johto, zanim udasz się do Hoenn!

Gdy zdecydujesz się na oglądanie Pokémon Advanced, pamiętaj, aby zaktualizować aplikację mobilną Pokémon TV, aby cieszyć się tymi klasycznymi odcinkami w podróży!
Pokémon Advanced w Pokémon TV niebawem

Oczywiście Pokémon TV oferuje nam oglądanie odcinków Pokémon Advanced po angielsku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here