Strona głównaGeneracja 10PLOTKA: Pokemon Legends Z-A nie wyjdzie na początku roku. Kiedy Generacja 10?

PLOTKA: Pokemon Legends Z-A nie wyjdzie na początku roku. Kiedy Generacja 10?

-

Na początku tego roku The Pokémon Company ogłosiło Pokémon Legends Z-A, najnowszą główną grę Pokémon, której premiera planowana jest na 2025 rok.

Ciągle brakuje nam oficjalnych informacji, dlatego pojawiają się pierwsze plotki na temat tego, kiedy fani mogą spodziewać się nowej gry. Jedna z nich pochodzi od Riddlera Khu, który już wcześniej dzielił się różnymi “leakami” o grze Pokémon Legends: Arceus jak i Pokémon Scarlet/Violet na wiele miesięcy przed ich oficjalnym wydaniem — do tego były one naprawdę konkretne i jak się potem okazało — trafne.

Według jego przecieku Pokémon Legends Z-Anie ukaże się zbyt szybko w przyszłym roku” i nadal ta gra będzie tematem przewodnim na Pokémon Presents związanym z Pokémon Day w 2025 roku. Co więcej, Riddler Khu twierdzi, że następna generacja Pokémonów zostanie wydana w 2026 roku (okolice listopada), a zaprezentowana na Pokémon Day w 2026 co zbiegnie się z 30 rocznicą powstania serii.

Chociaż informacja ta może być nieco rozczarowująca dla fanów, to może oznaczać, że The Pokémon Company zamierza poświęcić nieco więcej czasu na pracę nad grami, szczególnie po dosyć “średnich” Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, której gracze nadal nawet po aktualizacjach zwracają uwagę na niedopracowanie, dużą ilość błędów i niestabilność gier.

Podobnie jak w przypadku wszystkich plotek tego rodzaju, ostrzegamy jednak czytelników, aby traktowali je z przymrużeniem oka. Aczkolwiek sam przeciek brzmi naprawdę realnie, mimo że generacją 10 byłoby to nieco przełamanie 3-letniego cyklu generacyjnego. No i gdzie remake’i?!

źródłoCentro LEAKS
Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...