Najpopularniejszy dataminer Pokémon GO, Chrales w najnowszej wersji pliku gry (0.139.3) odkrył, że dodano trzy nowe identyfikatory dot. Mewtwo. Czy to zapowiedź wprowadzenia do gry Armored Mewtwo i zarazem promocji filmu Mewtwo Strikes Back EVOLUTION?

Formy dla Mewtwo w grze są opisane jako:

  • Mewtwo_A
  • Mewtwo_A_INTRO
  • Mewtwo_Normal

Kod MEWTWO_A to prawdopodobnie skrót od Armored Mewtwo. Młodsi fani mogą nie pamiętać tego Pokémona z pierwszego filmu Pokémon Mewtwo vs. Mew – tam po raz pierwszy się pojawił. W lipcu, ma ukazać się remake – Mewtwo Strikes Back Evolution. Spekuluje się, że Pokémon ten także pojawi się w najnowszych grach – Pokémon Sword i Shield, gdzie może zostać wprowadzona nowa mechanika gry (opancerzone Pokémony). Nintendo niedawno zarejestrowało znak towarowy Armored Mewtwo.

Nie zapominajmy jednak, że Mewtwo ma także swoje formy X i Y – może po prostu programiści z Niantic oznaczenie wprowadzili z tego względu.

 

2 KOMENTARZE

  1. Jak na moje, to do wprowadzenia megaewolucji w Pokemon GO zostało jeszcze BARDZO dużo czasu. Dlatego ja bym bardziej obstawiał Armored Mewtwo jako akcję promocyjną dla filmu i/lub Pokemon Sword/Shield.

    Tylko ciekawi mnie jak rozwiążą wątek, że zbroja w pierwszej kinówce AFAIR służyła raczej jako ogranicznik siły, a nie jej spotęgowanie. No bo jak dadzą jako limitowanego stwora jakiegoś szrota, to będę huczał 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here