Postacie specjalne

Protagonista – Brendan lub May zależy od wyboru płci

Młody chłopak/dziewczyna, który/a przeprowadził/a się wraz z rodziną do Hoenn z Johto, po czym wyrusza w podróż po regionie.

Rywal – Brendan lub May zależy od wyboru płci protagonisty

Młody trener/trenerka mieszkając tuż obok nas, będący/a dzieckiem profesora Bircha. Wyrusza podróż równocześnie z nami, przez co podczas gry spotykamy go/ją kilka razy i walczy razem lub przeciwko w sobie albo pomaga nam podczas rozgrywki.

Professor Birch

Professor Birch jest ojcem Brendana/May, przyjacielem naszego ojca oraz Profesorem Pokémon w Hoenn. Pierwszy raz spotykamy go w dość niebezpiecznych okolicznościach, ponieważ zostaje zaatakowany przez dzikiego Pokémona. Wtedy z jego teczki wybieramy naszego pierwszego Pokémona oraz zaczynamy naszą podróż.

Norman

Norman jest liderem sali nowym liderem sali Peterlburg City oraz naszym ojcem. To z jego powodu przeprowadzaliście się do regionu Hoenn. W końcu mierzymy się z nim, a po wygranej walce jest z nas dumny.

Steven Stone

Steven Stone jest synem prezydenta Devon Corporation, który zajmuje się badaniem sekretów Mega Ewolucji oraz zbieraniem różnych kamieni. Podczas gry spotykamy go kilka razy.

Aarune

Aarune jest światowej klasy specjalistą w sprawie Secret Base, który podróżuje po świecie. Pomaga nam tworzeniu naszej Sekretnej Bazy, wyborze naszej rangi oraz można go wyzwać do walki – będzie używał Flygona.

Lisia

Lisia jest “celebrytką” Hoenn. Sławna i kochana w całym regionie idolka Contestów wraz ze swoją Altarią Ali. Pierwszy raz spotykamy ja Slateport City, gdzie uznaje nas za kolejną wschodzącą gwiazdę.

Wally

Wally jest niepewnym siebie chłopcem z Petalburg City. Pierwszy raz spotykamy go w momencie odwiedzenia Sali naszego ojca, który pożycza chłopakowi Pokémona i wysyła go w raz z nami, aby złapał pierwszego stworka. Wally łapie Ralts, po czym nasze i jego drogi krzyżują się jeszcze kilka razy. W ostatecznej walce zmierzymy się Mega Gallade Wally’ego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here