Feebas

feebas1

Feebas zawsze był Pokémonem dziwnym. Rzadko spotykany, postrzegany jako odwrotność Magikarpa. W oryginalnych grach Pokémon Ruby i Sapphire, Feebas był jednym
z najrzadziej występujących Pokémonów. Aby go złapać na wędkę trzeba było łowić w 6 określonych kratkach na drodze 119. Sszystko zależało od naszego numeru ID. W grach Omega Ruby/ Alpha Sapphire rzeczy się zmieniają. Teraz przy użyciu obojętnie które wędki, na drodze 119 mamy 5% szans na złowienie brzydkiej ryby. Jest jednak łatwiejszy sposób. Wystarczy w ciągu dnia łowić pod mostem wtedy mamy 100% szans. Jeśli zabierzecie się za to w nocy na południu znajdziemy kamień przy nim również szanse na spotkanie Feebasa wynoszą 100%.

feebas119 feebas119night

#350 Milotic

Sam Feebas, który nie jest uznawany za pięknego Pokémona ma natomiast bardzo interesujący sposób ewolucji. Przede wszystkim posiada on dwa sposoby ewolucji. Przy pierwszym sposobie potrzebujemy Prism Scale, przedmiot który w IV generacji jest dostępny tylko w grach X/Y. Przy wymianie Feebas, który trzyma ten przedmiot przemieni się w majestatycznego Milotica. Jeśli nie mamy dostępu do tego itemu to żadna strata. Tak jak w grach z III generacji dostępnymi przedmiotami są PokeBlocki, które zwiększają statystykę „Beautiful” (przydadzą się tutaj Niebieskie oraz tęczowe PokeBlocki). Kiedy statystyka ta osiągnie poziom maksymalny po wytrenowaniu Feebasa o jeden poziom nastąpi jego ewolucja.

milotic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here