Battle Resort

Dostęp do tej lokacji otrzymujemy, gdy ukończymy Delta Episode. Używając SS Ticket wejdziemy na SS Tidal, który zabierze nas w podróż do południowej części regionu, na wyspę, na której znajdują się najsilniejsi trenerzy. Znajdziemy tutaj również członków Teamu Aqua i Magma czy Wally’ego.

Wzdłuż wyspy natkniemy się na sporą ilość trenerów, z którymi możemy stoczyć walkę raz dziennie. Dodatkowo występują tam osoby, z którymi możemy porozmawiać a od niektórych będziemy mogli dostać nawet Pokémona, a dodatkowo znajdziemy tutaj jeszcze Day Care Center.

battleresort

Move Tutors

Na wyspię stacjonują również Move Tutorzy. To właśnie do nicj najczęściej podróżują trenerzy. Ich stanowiska zlokalizowane są w zachodniej części wyspy, cztery punkty oferują róznorodne ataki dla naszych Pokémonów, które nie mogły się ich nauczyć w poprzednich generacjach. Walutą w tych punktach są Battle Pointy zdobyte w Battle Institute lub Battle Maison. Póki mamy punkty możemy z tych usług korzystać do oporu.

battleresorttutor1

Battle Maison

Powrót z gier X/Y: Battle Maison usytuowane jest w samej północnej części wyspy. Według różnych osób porozrzucanych po Battle Resort, samo Battle Maison oryginalnie zostało zapoczątkowane
w regionie Hoenn, jednak to liderzy z Kalos uprzedzili Hoennowy projekt.

maison

W Battle Maison prowadzone są różne style walki: Single, Double, Triple i Rotation, dodatkowo każda z tych walk ma swojego Lidera. Zasady walk są standardowe m.in. niektóre legendy są wyłączone z możliwości walczenia, nie wolno podwajać Pokémonów w drużynie oraz w naszej drużynie dwa Pokémony nie mogą trzymać tego samego przedmiotu. Są jednak pewne różnice. Tak dla odmiany nie trzeba podejmować na raz walk z 7 trenerami, w każdej chwili możemy przerwać rozgrywkę. Po każdej wygranej od razu dostajemy 1 Battle Point. Dodatkowo podczas rozgrywki do wyboru mamy 4 utwory grające w trakcie walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here