Co prawda na horyzoncie już są Pokémon Sword and Shield, ale The Pokémon Company nie zapomina o ostatnich grach z głównej serii wydanych na Nintendo 3DS – Pokémon Ultra Sun i Ultra Moon jak i o rok starszych Pokémon Sun i Moon.

Gracze z aktywną subskrypcją Pokémon Bank przez ograniczony czas mogą można pobrać darmowego Oranguru i Passimiana z ich Hidden Ability.

Ukryta zdolność Passimiana to Defiant, która podnosi swój atak za każdym razem, gdy jedna z jego statystyk zostanie obniżona przez przeciwnika. Pokémon jest na poziomie 50 i zna ataki: Close Combat, U-turn, Knock Off i Gunk Shot.

Oranguru z Symbiosis – trzymany przedmiot natychmiast po zużyciu przedmiotu sojusznika, Pokémon z tą zdolnością przekaże swojemu sprzymierzeńcowi – też jest na poziomie 50 i zna ataki:  Instruct, Foul Play, Trick Room i Ally Switch.

Nie mamy podanej daty, kiedy dystrybucja może się zakończyć.

Dla przypomnienia – Pokémon Bank to płatna usługa, która umożliwia łatwe przechowywanie Pokémonów w chmurze i przesyłanie ich między wszystkimi grami wydanych na Nintendo 3DS szóstej i siódmej generacji. Dodatkowo w aplikacji można przechowywać Pokémony z gier wydanych na 3DS Virtual Console (Pokémon Red/Blue/Gold/Silver/Crystal). Roczna subskrypcja kosztuje 20zł – posiadacze tej usługi dostają nieraz dodatkowe bonusy – w zeszłym roku subskrybenci mogli odebrać trzy startery z regionu Alola z Hidden Abilites.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here