Po potwierdzeniu pogłosek o Opancerzonym Mewtwo warto pochylić się nad plotkami dotyczącymi występowania Opancerzonych Ewolucji w grach Pokémon Sword i Pokémon Shield.

Na istnienie Opancerzonego Mewtwo wskazywała sprawa breloczków Pokémon w Japonii, ale jeszcze wcześniej wspominano o Opancerzonych Ewolucjach na 4chanie. Według tych pogłosek w grach Pokémon Sword i Pokémon Shield mają pojawić się nowe formy zwane Opancerzonymi Ewolucjami (Armored Evolutions) Pokémonów, które znamy ze starszych generacji. Rzekomy przeciek wskazywał na takie Kieszonkowe Stworki jak: Charizard, Mewtwo, Flygon i Zeraora.

Opancerzone Ewolucje w Pokémon Sword i Pokémon Shield
Czy ten rzekomy przeciek z 4chana należy zacząć traktować poważnie?

Potwierdzenie akurat Opancerzonego Mewtwo jeszcze o niczym ostatecznie nie przesądza, gdyż jest to jeden z bardzo popularnych Pokémonów, a do tego bohater tegorocznego filmu Pokémon: Mewtwo Strikes Back EVOLUTION, aczkolwiek w świetle ostatnich ogłoszeń wygląda na to, że w tej pogłosce może być ziarno prawdy. Niczego nie należy w tej chwili przesądzać. Po każde nowe ogłoszenie zapraszamy do nas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here