Do Pokémon GO zawitały kolejne nowości – już teraz mamy możliwość spotkania kolejnych Pokémonów z regionu Sinnoh, dodano nowy ziemny ruch – Earth Power, a także wprowadzone nowe lury, dzięki którym ewoluujemy stworki będą w ich pobliżu.

Kolejny rzut Pokémonów 5 generacji

Niantic kazało nam dosyć długo czekać na wprowadzenie niektórych Pokémonów do gry z regionu Sinnoh, ale już teraz mamy możliwość zdobycia:

 

 

Burmy Wormadam Mothim Cherubi Chespin
Chespin Shellos (West) Shellos (East) Gastrodon (West) Gastrodon (East)
Gible Gabite Garchomp Hippopotas Hippowdon

W dalszym ciągu nie wprowadzono nie jeszcze Mime Jr. oraz Rotoma

Earth Power

Nowy ruch został wprowadzony do gry – ziemny Earth Power. W PVP obniżyć może obronę przeciwnika. Ruch ten mogą poznać niedawno wprowadzone Pokémony z Sinnoh, jak także starsze – Nidoqueen, Nidoking, Aerodactyl, Camerupt i Claydol poprzez Charge TM.

Nowe lury – nowa metoda ewolucji!

Trzy nowe lury zostały wprowadzone do gry – Glacial, Mossy i Magnetic  do kupienia już w sklepie za 200 monet, wkrótce będzie można je zdobyć z nowych misji Special Research.

Będąc w zasięgu PokeStopu z aktywnym lurem otrzymamy możliwość ewoluowania Pokémonów, których nie mogliśmy zdobyć wcześniej. Dodatkowo lury te przyciągają stworki określonych typów (Glacial – wodne i lodowe, Magnetic – elektryczne, stalowe i kamienne, Mossy – robaki, trawiaste i trujące).

Uwaga! Jednorazowo możemy użyc specjalnego imienia dla naszego Eevee by ewoluować go bez konieczności stania w lurze! Jeśli chcemy otrzymać Glaceona nadajemy naszemu Eevee imię – Rea, a Linnea – jeśli chcemy Leafeona.

Rodzaj luru Pokémon, który ewoluuje w lurze

Glacial Lure Module

Glaceon

Magnetic Lure Module

 

Probopass i Magnezone

Mossy Lure Module

Leafeon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here