Cześć!

Niektórzy pewno tego nie wiedzą, lecz gdy powstawał nowy PokeSerwis.pl w 2014, wraz z nim otworzone było forum. Kilka miesięcy później, zostało ono zamknięte i całkowicie poszło w niepamięć. Powód? Nikła aktywność.

W dniu dzisiejszym, otwieramy ponownie nasze forum – mamy pełną świadomość, że fora dyskusyjne nie cieszą się już taką popularnością jak kiedyś, kilka lat wstecz, gdzie siedziało się niemalże całe dnie, pisało posty i spamowało na shoutboxie. Teraz to samo można zrobić za pośrednictwem grup na facebooku, które jednak nie trzymają za wysokiego poziomu (z całym szacunkiem Pokémon Polska ;) Oczekiwań nie mamy dużo – chcemy jednak zbudować nieco społeczności.  Dodatkowo, jest to dobry moment na start, by dać Wam, PokeFanom alternatywę, których niestety za wiele w obecnej chwili na PokeScenie nie mamy.

Początkowo były plany wskrzeszenia mojego dawnego projektu PokeCollect – które było oficjalnym forum starego PokeSerwisu – jednak poprzez różnicę zdań i nikłą komunikację  z tamtejszą administracją (tu mam na myśli jednego administratora) prawie od razu pomysł musiał pójść w niepamięć. Może to i lepiej?

wigglytuff_pirate_by_scilk-d8w2js0Nowe forum PokeSerwisu startuje dziś pod adresem http://forum.pokeserwis.pl . Co różni nas od innych? Przede wszystkim pełna swoboda – grasz na emulatorze? No trudno, skoro nadal nie udało nikomu namówić Ciebie na zakup konsoli, to nikt z nas tego nie zrobi, jednak otrzymasz od nas pomoc, jeśli masz problem w grze, mimo, że grasz na emulatorze. To wcale nie skreśla Cię z pozycji PokeFana.

Dodatkowo, wraca zamysł, który kiedyś pełniło PokeCollect – “pudło” plików Pokémon (no, a raczej forum). Specjalny dział “Ciemna Strefa” cechuje się tym, że znajdziemy tam tematy do tematu budzącego sporo kontrowersji – emulacji. Wchodząc w dział od razu poczujemy, że jesteśmy w Ciemnej Strefie — nastąpi zmiana szablonu na czarny. To nie wszystko – w szablonie znajduje się jeszcze jeden “easter egg”, który na dłuższą metę wydaje się nieco… irytujący.

Niezabronione są także rozmowy o romhackingu – ba, nawet fajnie by było, pokazać to nad czym pracujecie lub kiedyś pracowaliście!

Na forum oczywiście obowiązuje darmowa rejestracja, która nie jest wymagana, jeśli chce się przeglądać tematy – wyjątek stanowi właśnie Ciemna Strefa, do której dostęp wymaga zalogowania.

A więc chodźcie do Nas, zbudujmy nową, lepszą społeczność! :)

SJ20RExjkWthu

Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Student informatyki. Fan muzyki post-hardcorowej.

1 KOMENTARZ

Zostaw odpowiedź