Dzisiaj o północy odbyło się Nintendo Direct. Wydarzenie trwało 45 minut. Czy pojawiło się coś istotnego dotyczące Pokémonów?

Już na samym początku został zaprezentowany trailer gier Pokémon Ultra Sun i Ultra Moon, który pokazał Nam nieco rozgrywki z gier oraz moment połączenia Necrozmy z Solgaleo. W tym samym czasie na oficjalnym kanale Pokémon na YouTube trafił zwiastun Pokémon Ultra Sun i Ultra Moon.

  • Zaprezentowano formy Necrozmy – Dusk Mane i Dawn Wings, które wynikają z połączenia tego Pokémona z Solgaleo i Lunalą,
  • W grach Pokémon Ultra Sun/Ultra Moon ma pojawić się sporo nowych lokacji, których wcześniej nie było np. nowa plaża. Nasza postać dostanie również nowe ciuszki – np. czapkę Pikachu.
  • Po wyborze startera przystąpimy do walki z Yungoosem.
  • Z-Move Lycanroca, o którym była mowa w Coro Coro w wersji angielskiej ma nazwę Splinted Stormshards
  • Osoby, które kupią cyfrową wersje gry Pokémon Ultra Sun / Ultra Moon otrzymają jako prezent… 12 Quick Balli

Pojawią się dwa zupełnie nowe Pokémony – Ultra Bestie! Ekskluzywne dla wersji gier

Przed Wami UB Burst (Ultra Sun)…

…i UB Assembly (Ultra Moon)!

Podczas Nintendo Direct zaprezentowano także nową wersję kolorystyczną konsoli New Nintendo 2DS XL – Poke Ball Edition. Do zakupu będzie możliwa ona od 3 listopada.

No i jeszcze jeden bonus dla osób, które planują zakupić Pokémon Gold lub Pokémon Silver na Nintendo 3DS (Virtual Console).

Nabywając produkt, dostaniemy unikalny kod, dzięki któremu będziemy mogli zdobyć Celebi do gier Pokémon Sun/Moon lub Pokémon UltraSun/UltraMoon. Prezentem będzie (dla japończyków) kod na theme’a dla konsolki z rodziny Nintendo 3DS!

1 KOMENTARZ

Zostaw odpowiedź