Miesiąc temu, w Walentynki, firma Pokémon zorganizowała ankietę, aby wyłonić najpopularniejszą żeńską i męską postać w uniwersum Pokémon!

Dziś, w obchodzony m.in. w Japonii Biały Dzień, ujawniono wyniki ankiety. Najpopularniejszą postacią męską został N, a żeńską Elesa! Firma Pokémon udostępniła dwie grafiki na cześć zwycięzców plebiscytu!

W Japonii Walentynki są obchodzone inaczej niż w Polsce. 14 lutego panie wręczają upominki (zwykle czekoladowe) panom, zaś po miesiącu w Biały Dzień, panowie mają okazję się zrewanżować!
A Ty masz w Pokémonach jakichś ulubieńców/ulubienice, w których byś się zakochał/a? 😉

2 KOMENTARZE

  1. Kiedyś od dziecka jarałem się May i to było moje pierwsze zauroczenie w pokemonach, jednak gdy zacząłem oglądać inne anime bardziej dla nastolatków, niestety zacząłem ją bardziej lubić niż kochać, ale to nie wszystko. Gdy oglądałem pokemon XY i XYZ, poznałem jednak nową ochotniczkę na moją miłość. Jest to Aria. Podoba mi się w niej to, że jest zawsze uśmiechnięta i czasem pomaga niektórym koordynatorkom (zauważyć można jak napotkała na Serene). Szkoda, że pojawiła się w kilku odcinkach i była postacią poboczną. Chciałbym ją znów zobaczyć w anime (nieważne w ilu odcinkach i w jakich sezonach), bo strasznie za nią tęsknię😢.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here