Od 30 marca gracze Pokémon GO dostaną nową, badawczą funkcję (misje) w aplikacji. Profesor Willow potrzebuje wsparcia w swoich badaniach, aby mógł się dowiedzieć się, co ostatnio dzieje się dziwnego w świecie Pokémonów – podobno ma to coś wspólnego z Mitycznym Pokémonem – Mew!

Do gry zostaną wprowadzone dwa rodzaje misji – badania terenowe i badania specjalne. Te pierwsze aktywujemy poprzez zakręcenie PokeStopem – będziemy musieli wykonać wtedy specjalne zadanie – na przykładowych zrzutach ekranu jakie zaprezentowano będziemy musieli np. złapać Pokémona o typie smoczym (dosyć rzadki okaz w Pokémon GO), wygrać 3 walki i 3 rajdy.

Za każdy podpunkt misji dostaniemy nagrodę (np. Rare Candy lub Hyper Potion) i stempel z datą jego wypełnienia – możemy dostać jeden dziennie. Po wypełnieniu karty, dostaniemy specjalną cenna nagrodę – przykładowo stardust i spotkanie rzadkiego Pokémona.

Badania specjalne będą wymagały złapania konkretnej ilości Pokémonów, przekręceń PokeStopami czy też transferu określonej liczby stworków. Za każdy podpunkt dostaniemy punkty doświadczenia. Po zakończeniu badania będziemy mogli spotkać Mew!

Szykuje się naprawdę fajna aktualizacji Pokémon GO, która wprowadzi nieco świeżości i wątku fabularnego. Osobiście – nie mogę doczekać!

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź