The Pokémon Company podzieliło się kilkoma nowymi szczegółami o nowym Pokémonie, którego sylwetka pojawiła się niedawno w Pokémon GO.

Pierwsze wideo przedstawia rozmowę profesora Willowa z profesorem Oakiem – okazuje się, że Meltan jest wabiony jest przez przedmiot o nazwie Mystery Box, który Oak znalazł w starożytnej lokacji gdzieś w świecie Pokémon. Pudełko zawiera nieco zardzewiałą bryłę metalu, złożoną z takich samych elementów jak Meltan.

Drugie, naprawdę przyjemne wideo pokazuje nam Meltany w naszym, życiowym środowisku. Pokazuje, że Meltany kochają obiekty z metalu i aż ich do nich ciągnie! Na końcu okazuje się, że Pokémon ten skrywa jakiś sekret – wygląda, jakby kilka stworków łączyło się w coś znacznie potężniejszego niż się wydaje!

Mystery Box jest niezbędny do złapania Meltana – otrzymujemy go za pierwszym razem gdy wyślemy Pokémona z Pokémon GO do Pokémon Let’s Go, Pikachu/Eevee. Meltan zacznie się pojawiać, gdy Mystery Box zostanie otwarty – tylko dla konkretnego gracza.

Tak wygląda Mystery Box

Dostaliśmy także zapowiedź, że tej zimy w Pokémon GO pojawi się nowy Special Research (wcześniej z Mew i Celebi), który pozwoli nam złapać Meltana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here