Strona głównaScarlet / VioletMasowe Epidemie - złap mnóstwo wodnych Pokémonów!

Masowe Epidemie – złap mnóstwo wodnych Pokémonów!

-

Gracze Pokémon Scarlet i Violet mogą złapać mnóstwo typów wodnych dzięki Masowym Epidemiom Pokémonów od piątku 7 czerwca do niedzieli 9 czerwca 2024 r. do godziny 23:59.

Finizen pojawi się w całym regionie Paldea, masowe epidemie Lotada pojawią się w całej krainie Kitakami, a masowe epidemie Horsea pojawią się w Terarium w Blueberry Academy.

Pokémony napotkane podczas tych specjalnych masowych epidemii mają większe prawdopodobieństwo posiadania Znaku Życzliwości, więc bawcie się dobrze, łapiąc falę za falą tych Pokémonów o typie Water.

Masowe epidemie to zjawisko, w którym wiele Pokémonów tego samego gatunku pojawia się w jednym miejscu. Aby wziąć udział w wydarzeniach masowych epidemii, należy pobrać najnowsze wiadomości Poké Portal News i mieć zaktualizowaną wersje swojej gry na Nintendo Switch.

Raik
Raik
Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Fan muzyki post-hardcorowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

━ Głosujemy!

Pokémon w Polsce #4 – Monopoly Pokemon

Święta Bożego Narodzenia 2001. Największa PokeMania w Polsce przeżywała swój szczyt. Zbliżające się święta są wyśmienitą okazją, aby producenci zabawek mogli się wzbogacić. W...

Pokémon w Polsce #11: Wielka Księga Pokémon

Wielka Księga Pokémon to jeden z najbardziej rozchwytywanych w okresie Pokemanii w Polsce przedmiotów...

Pokémon w Polsce #6: Rogaliki Pokémon

W 2001 roku na polskim rynku (i nie tylko) do sprzedaży trafiły popularne rogaliki...