Przez niemalże całe wakacje łapaliśmy legendarne ptaki w raidach w Pokémon GO. Od 31 sierpnia pojawią się kolejne legendy – tym razem trzy psy z regionu Johto.

Entei, Raikou i Suicune będą podróżować po całym świecie w ciągu najbliższych miesięcy. W pierwszym okresie – 31 sierpnia-30 września rotacja będzie wyglądać następująco:

  • Raikou – Ameryka Północna i Południowa
  • Entei – Europa i Afryka
  • Suicune – Azja i rejony Pacyfiku.

Kolejna rotacja nastąpi 31 października.

Podczas przemieszczenia się legendarnych psów po kontynencie rozpocznie się testowa faza ekskluzywnych raidów (EX Raid Battle) – opcja zostanie włączona w niektórych salach gimnastycznych, zanim zostanie wprowadzona na skalę globalną. Firma Niantic zebrała cenne sugestie i informacje dotyczące raidów i zamierza je wprowadzić do nowego, testowego trybu.

Pierwsze eksluzywne przepustki na EX Raidy zostaną wysłane już wkrótce niektórym trenerom – a oni będą mogli przestestować nowy system już 6 września.

Jeden z dwóch założycieli pierwszej wersji strony, jeszcze pod nazwą Pokémon Extreme. Po ponad czterech latach reaktywował stronę. Student informatyki. Fan muzyki post-hardcorowej.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź